René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
20.04.2012 - 16:51
Javavia: Potok už sní o moři...
20.04.2012 - 15:42
labuť: Všechny cesty se v závěru spojují...
17.04.2012 - 20:54
Paulmatthiole: Světlo ve tmách. ST.
17.04.2012 - 15:43
Chiquitat: vím přesně jaks to myslel...a nafoukaně si dovoluju domýšlet, že jako jedna z mála. Řekl to Pavel a já kvůli tomu nedokážu milovat takového Boha. st
17.04.2012 - 15:05
zelená víla: opravdu lze jen mlčet, ovšem ne prázdně...
17.04.2012 - 13:35
zelená víla: skvěle napsáno !!
17.04.2012 - 09:47
Siorak: Potřebovali bychom jej tu.
17.04.2012 - 00:21
René Vulkán: Siorak: K počítání slabik Haiku:
Dočetl jsem se, že první sloka zvaná Hoku obsahuje počty slabik na řádcích 5 - 7 - 5 v základu, ale jestliže není hotová, může se doplnit ještě verši o stejném střídání. Toto doplnění si mohli umožnit mimořádní básníci jako např René Vulkán a Siorak. Pak už jen Li Po.
Druhá sloka waikiku má mít 7 - 7, třetí sloka zase 5 - 7 - 5
Za tuhle informaci dám klidně ruku do ohně.
Au.
16.04.2012 - 22:35
básněnka: hmm..moc se mi líbí...ST
16.04.2012 - 22:19
René Vulkán: jc senior: ano, máš pravdu, lámáním chleba jim otevřel oči. Ano, lámáním chleba nám otevřel oči. Ano, lámáním chleba mi otevřel oči. Díky moc jc.senore.
Radovan
16.04.2012 - 22:14
jc senior: Verš 30. považuji za významnější, ale i tvoje připominka je velmi na místě.
**
16.04.2012 - 21:57
Princezna Smutněnka: René Vulkán: My děkujeme tobě
16.04.2012 - 21:52
René Vulkán: Princezna Smutněnka: Liška76: labuť: churry: donne: Bíša: Děcka (tak říkáme v Brně přátelům) děkuji za podporu, pohlazení, a tak všelijak
16.04.2012 - 21:41
labuť: Jsi čím dál dokonalejší!!! Myslím, že navrhnu klukům, aby přidali další moznost bodování - SUPERST! :-)
16.04.2012 - 21:34
vavaoko: Ježiši Kriste! Jen ne zase revolouci. ST
16.04.2012 - 21:28
churry: Lidi, vy jste toho svědky
chceme pochopení, nechceme být zmetky
jiná volba není
Pán shlédnul dolů a napřahuje ruce
máme svoje práva Ať žije revoluce...
16.04.2012 - 21:21
donne: Luk 39....." Mistře,dobře jsi pověděl"...
ST
16.04.2012 - 21:20
Princezna Smutněnka: Ta je hodně dobrá.
16.04.2012 - 21:20
Bíša: !!!
16.04.2012 - 20:32
Liška76: ST!!
1 ... 604|605|606|607|608|609|610|611|612 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku