René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
01.05.2012 - 10:00
Kapka: Souhlas! ST
30.04.2012 - 22:38
Psavec: Za plné korýtko mají plno keců, ST.
30.04.2012 - 22:07
vavaoko: eelský rozum vyměnili za poslaneckou imunitu. Dávno. ST
30.04.2012 - 21:17
Paulmatthiole: Každý z nich to, co se stalo, vidí jinak - a všichni lžou, zatímco selský rozum si láme hlavu nad smyslem své existence nekde v koutě... ST.
30.04.2012 - 19:47
churry: Své vnitřnosti v křeči mám sevřené
srdce i žaludek unisono řvou "NE"
29.04.2012 - 14:17
jc senior: procitnout
a vzít za ruku..
**
27.04.2012 - 11:14
Paulmatthiole: Myslet může člověk sám, ale na řadu jiných věcí je třeba dvou... včetně odpuštění. ST.
27.04.2012 - 01:17
Psavec: Hezká, ST.
26.04.2012 - 19:03
Petra: Pro mě s nádechem smutku, ale dobře podaná báseň ST
26.04.2012 - 18:51
churry: ..nejen nevěry... ***
26.04.2012 - 16:12
Květka Š.: prostě ST..
26.04.2012 - 16:02
Live to fight: pěkné..
26.04.2012 - 13:29
labuť: Návraty potřebují hodně sil a odpouštění...
26.04.2012 - 12:26
donne: ...třeba se donutíš...zapomenout
26.04.2012 - 12:15
Kapka: Tak tak... ST
26.04.2012 - 10:39
básněnka: neSToudně pěkná..
26.04.2012 - 10:02
Siorak: Moudře napsáno.
25.04.2012 - 21:43
jita.1965: Co vody ještě uplyne
od dětské duše nevinné
k moři...
zatím jen ručky do potoka noří
pro oblázky.
Přejme jim na cestu hodně lásky...

ST!
25.04.2012 - 21:37
jita.1965: Přidávám se k tichému mlčení, ST!
25.04.2012 - 21:35
jita.1965: Jsem ateista. Díky Bohu!
1 ... 602|603|604|605|606|607|608|609|610 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku