René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
21.08.2022 - 20:08
Dusbaba: špičkovýýýýýýýýýýýýýý
12.08.2022 - 22:14
Sefer: Určitě by si to zasloužilo nějakého Martinů... Myslím na Otvírání studánek.
Moc krásná a moje maminka by ji s vděčností četla.
28.07.2022 - 16:55
M.A.Rek: Jo, tak tohle mi souzní...
27.07.2022 - 18:01
sailorr: Ano
27.07.2022 - 09:19
René Vulkán: divoženka1: děkuju
26.07.2022 - 18:33
divoženka1: Když duše dostane co potřebuje srdce jásá a básně se píší krásně
15.07.2022 - 20:47
tajemství přírody: Krásná, jak krásné je nitro bez poskvrny jen pro lásku zpěvů pramenů, v niž i koryto a pumpa. To koryto mužem a pumpa ženou, pro lásku věrnou, zař hvěd i někdy záhadně temnou.
15.07.2022 - 12:13
Psavec: Líbí, ST.
13.07.2022 - 19:59
Besinka: Ráda jsem četla.
09.07.2022 - 18:53
CULIKATA: Haloooo:-). St tiše.
04.07.2022 - 17:21
René Vulkán: Psavec:
že jo
04.07.2022 - 17:20
René Vulkán: divoženka1: Besinka:
díky
04.07.2022 - 16:45
Psavec: Roztát básněmi není nejhorší.
04.07.2022 - 10:49
Besinka: Hodně oslovilo. Nekouřím. Ale občas píšu, protože se potřebuji vypsat. To kouřím a brečím v řádkách.
04.07.2022 - 09:53
divoženka1: Ta báseň mě hodně oslovila dala jsem si ji mezi oblibené ať se k ní můžu vracet když bude potřeba roztát
01.07.2022 - 16:44
Psavec: Vistárie jsou nádherné, ale i jedovaté.
01.07.2022 - 06:16
zenge: Do lásek se má létat po hlavě. ST
01.07.2022 - 02:56
divoženka1: Modrá vistarie s láskou dobrá kombinace ST
19.06.2022 - 15:57
René Vulkán: Psavec: divoženka1: díky
18.06.2022 - 07:38
divoženka1: Zahřála u srdce ,zavoněla bylinkou ST
1 ... 54|55|56|57|58|59|60|61|62 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku