René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.12.2022 - 14:36
divoženka1: Juj to je pěkné
|
16.12.2022 - 11:15
Besinka: Venkovské. Prima.
|
15.12.2022 - 15:49
Dota Slunská: Je, není, je, není...trpělivost.
|
13.12.2022 - 00:13
|
01.12.2022 - 12:40
j.m.: Parádní.
|
30.11.2022 - 16:32
zenge: kdekdo se v tom pozná:-)
ST |
28.11.2022 - 15:06
sailorr: jako bys mě znal:)
|
24.11.2022 - 12:22
TetaKazi: ST za název ;-)))
|
23.11.2022 - 18:15
kozorožka: A taky mlsnou tetičku,
vyžrala mi ledničku! |
23.11.2022 - 15:08
Lilith: Bezvadnózo ;-))
|
23.11.2022 - 07:50
gabkin: ... a to jsi nejel po dálnici.
|
23.11.2022 - 05:11
Besinka: To je dobrý
|
22.11.2022 - 23:09
Psavec: Bavíš.
|
22.11.2022 - 14:27
René Vulkán: gabkin: dík, jakpak se vede?
|
21.11.2022 - 23:29
gabkin: Ač dušičky bytostně nesnáším, tak takto podané si zasluhují smeknutí za zpracování bez závanu povinného smutku.
Tady je z toho cítit ta zahřátá dušička, ne ty slzy. |
04.11.2022 - 20:13
zenge: smutné v téhle době
o SS tatně jako v jakékoliv... |
03.11.2022 - 17:57
|
03.11.2022 - 14:05
Gándhí: a masoví vrazi, morální mrzáci
srkají igristoje v paláci... |
02.11.2022 - 17:03
Dota Slunská: Mrazí.
|
02.11.2022 - 17:02
Dota Slunská: Prýštivě tříštivá.
|


