René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.02.2022 - 18:18
Dota Slunská: Sodá…vlak:)
|
08.02.2022 - 15:41
zenge: rybářův oheň se mi líbil nejvíc:-)
ST |
04.02.2022 - 06:00
|
04.02.2022 - 04:52
Dota Slunská: Moc pěkná.
|
03.02.2022 - 11:20
holátko: Setmělo se a světlé zítřky nikde.
Stromů i hvězd je taky vidět míň a míň, přitom počet světel roste.... Ale to už mě asociace dovedly někam úplně jinam.ST Na místě lesa nejhlubšího stojím - sám |
02.02.2022 - 23:41
Zasr. romantik: Když od básničky člověk nic moc neočekává, promluví k více lidem. A o to jde. Pěkné, na nic si nehraje.
|
02.02.2022 - 18:59
René Vulkán: Psavec: V Lesním Hlubokém u Devíti křížů
|
02.02.2022 - 15:10
Koala: Pěkný, příjemný, romantický. Kde je ta cesta? Chci tam hned jít...
|
01.02.2022 - 13:08
Květka Š.: :)...st...
|
01.02.2022 - 12:21
René Vulkán: Špáďa: TetaKazi: díky za zastavení
|
01.02.2022 - 09:08
vavaoko: ST
|
01.02.2022 - 02:46
Špáďa: Zima letos nemastná neslaná, ovšem o tvé básnišce to až tak neplatí. Ale mastná nebo slaná také není.
|
31.01.2022 - 20:11
TetaKazi: Přesně tak to vidím z okna.. :)
|
31.01.2022 - 19:18
René Vulkán: Romana Šamanka LadyLoba: tajemství přírody:
díky za vklad a energii, chválím vaše komentáře, které jsou o parník před Líbí, pěkné a :-) |
31.01.2022 - 18:15
tajemství přírody: Vrba ztemněla se, nabrat zbylých sil,
v proutky proměniv se, tančit tanec víl. Předjaří ve kmenu čeká, a ptačích písní řeka. Zapomeň člověče zabíjet kříž, ve víře skrývá se jediný klíč. Opička sem opička tam, brzy tě vyšlehám. Nepřej si můj vlezlý svit očí, jinak se jaro v kole nezatočí. |
31.01.2022 - 18:11
Romana Šamanka LadyLoba: Jaro se v tyto dny vyhlíží v zemi,
tam už jsou semena naklíčeny ... Jaro se vyhlíží pod peřinou, co chrání před mrazem a zásobuje vodou :-D |
31.01.2022 - 18:09
Romana Šamanka LadyLoba: :-) ta třetí není trošku urážkou pro opravdové opice ?
vlastně ne, nemůžou se urazit, nemají ego :-) líbí se mi všechny 3 |
31.01.2022 - 11:37
tajemství přírody: prává zimní náruč klidu
|
30.01.2022 - 18:38
zenge: v jednoduchoSTi je krása.-)
|
30.01.2022 - 18:33
Psavec: Taková příjemná mini.
|


