René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
18.06.2022 - 00:50
Psavec: Povedené kousky.
21.05.2022 - 19:41
M.A.Rek: Měly dneska pnutí
nejen mraky
tvé střevo básnické
ho mělo taky
19.05.2022 - 09:45
zenge: /...//-/
19.05.2022 - 07:51
CULIKATA: A tady napršela krásná báseň :-)
14.05.2022 - 10:38
Dusbaba: moc tomu nerozumím ale je to špica
08.05.2022 - 22:10
08.05.2022 - 11:43
zenge: feťácký blues?
ST :-)
06.05.2022 - 22:04
ankacabaprvni: Rozpoloha autora je ... rozpoložená. A trochu glosa.
04.05.2022 - 18:02
zenge: gejzír nápadů
ST psí:-)
04.05.2022 - 00:59
M.A.Rek: To je krásně praštěné.
27.04.2022 - 13:10
René Vulkán: Gándhí: dík, nevšim jsem si
26.04.2022 - 10:48
Gándhí: v prvním verši bych ubral třeba "d"
ale krásný je máš ;)
25.04.2022 - 20:54
zvířenka: Já myslela, panečku, že jsi v Americe...
a ty zde metáš brněnské perly po japonsku...
Ovšem, zcela cynicky padnoucí a vybroušené!
24.04.2022 - 16:20
René Vulkán: zenge: ti, kteří mají hrůzu z hadů
24.04.2022 - 15:01
zenge: St akorát si musím vygooglit, co jsou to ti ofi....:-)
23.04.2022 - 15:08
Besinka: To poslední je nejlepší.
23.04.2022 - 07:20
Helen Hadar: Pěkné, obzvláště ta třetí :-))
22.04.2022 - 23:09
Psavec: Tohle já můžu, ST.
22.04.2022 - 21:16
René Vulkán: zenge: Byl jsem tam na skautským puťáku v r. 1990 jako vůdce obnoveného oddílu. Ten ostnáč jsme přelezli a spali pár set metrů za ním pod širákem
22.04.2022 - 19:04
zenge: ..bydlel jsem kousek od ostnáče, za Frymburským převozem už byla závora a země nikoho, kopřivy tam prý pálily nebezpečně tak to nás asi před nimi chránili:-)

PS: Doufám, že se už žádní ochranáři, ochránci, obránci nevrátí
i když..
ST .-)
1 ... 55|56|57|58|59|60|61|62|63 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku