zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
16.01.2015 - 08:32
Dota Slunská: údiv...nad vybavením koupelny? Kdepak, nad zengebásňušemi.
16.01.2015 - 08:29
Dota Slunská: Ty jseš neskutečnej. Náramný.
16.01.2015 - 07:38
Guanti Rosi: Jeeee. Letní dovolená. Dala bych si nášup. ST :O)
15.01.2015 - 23:11
Lota: .
Jsi miláčkem Múz
určitě !!!
:-)
.
15.01.2015 - 22:37
zvířenka: Ketazon už vyšel z módy.
POzdrav z makovýho rohliku.;-)
°Brailla°
15.01.2015 - 20:48
Lilith: Na všechny strany ST ;-)
15.01.2015 - 20:48
Lilith: Na všechny strany ST
15.01.2015 - 18:34
Zasr. romantik: Tak jsem očekával z ha vany starce, moře a merlina. Nebo zátoku sviní a syfilis.
Zase jsi překvapil.
Tak zase ST*! :o))
15.01.2015 - 17:25
la loba: Prostě geniální pořád znovu žasnu nad tím jak proplétáš všechny nitky do extatického létajícího koberce satiry a moudra
15.01.2015 - 17:22
la loba: ST jako noha(Kristova)
15.01.2015 - 16:34
Kajuta: tiché ST...
15.01.2015 - 09:24
vavaoko: Mám jen ST
15.01.2015 - 08:45
Lota: .
no co
i vědci teď zjiSTili
že duše zůSTává
tak zase někdy příště
a nanovo
.
:-)
15.01.2015 - 06:03
Rezina: život má tolik cest a jen jedno ohlédnutí ...
14.01.2015 - 23:32
jitka.svobodova: pěkná a zajímavá....ST
14.01.2015 - 23:11
Květka Š.: taky líbí...ST))):-)))
14.01.2015 - 22:28
libour: líbí ST
14.01.2015 - 22:12
Zasr. romantik: Až budeš prach, bude jedno, na jaké jsi byl straně.
Pomník ti asi nepostaví ani jedna strana.
Ten sis tu vybudoval sám, Pane Básníku Všedního Dne!
14.01.2015 - 21:21
CULIKATA: A ze skal slunci mávám
dni se odevzdávám
jako do náruče Boží..
To se mi moooc líbí
14.01.2015 - 21:12
Mbonita: byli jsme ...a budeme...vším čím chceme a dá-li bůh i více než to
1 ... 493|494|495|496|497|498|499|500|501 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku