zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.01.2015 - 22:18
|
17.01.2015 - 21:37
Květka Š.: ST...:-)...
|
17.01.2015 - 20:04
Špáďa: Z prachu zrozen, víře věrný
obrátil se až v prach střelný... |
17.01.2015 - 17:24
obaleč jabloňový: Za každý odstavec ST bych ti dala!!! Skvělé:-)
|
17.01.2015 - 16:57
obaleč jabloňový: Úžasné!!!
ST |
17.01.2015 - 16:53
Mario de Janeiro: Marně hledám slovo pozitivní
nabízí se pouze relativní pro někoho možná agresivní myslím ale že by bylo skvělé válečníci ať jdou do prdele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tvé verše zengebuši jsou fascinujícím způsobem výstižné. Jestli už máš knihu, pošli mi ji prosím na dobírku. |
17.01.2015 - 16:37
obaleč jabloňový: Být na správné straně je důležité...
ST |
17.01.2015 - 16:23
obaleč jabloňový: ST:-)
|
17.01.2015 - 16:14
Lilith: A vono to pořád nějak funguje, toť s podivem...
ST |
17.01.2015 - 11:46
vavaoko: Nebude tak zle.. Bude hůř.
ST |
17.01.2015 - 11:03
Lota: .
tak Ti hochu řeknu že jsem z toho svĕta tumpachová jedinci co jsou na výši to nemohou zachránit . člověk je podivné stvoření . Tobĕ jako vždycky ST, ale se slzou smutku . |
17.01.2015 - 10:57
Kapka: Pochroumané (ne)drobnosti
ST |
17.01.2015 - 10:33
krizekkk: Svět se řítí do řiti.
|
16.01.2015 - 22:35
Magica: Po tomhle si snad musím jít uvařit odvar z makovic.:-)
Skvělé! ST |
16.01.2015 - 17:03
Lilith: Skvělá společnost ;-)
ST |
16.01.2015 - 14:56
krizekkk: Dávám si mák doST často.
|
16.01.2015 - 14:38
krizekkk: Jo, tak střelný? ;)
|
16.01.2015 - 13:26
Květka Š.: ST...:-)...Ááá...
|
16.01.2015 - 11:44
la loba: dala bych si alžírskou kávu
|
16.01.2015 - 09:16
vavaoko: Mám jen ST
|


