zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
17.01.2015 - 22:18
básněnka: asi je trochu pochroumanej pochmurností
ten náš svět
divnejch ctností...
17.01.2015 - 21:37
Květka Š.: ST...:-)...
17.01.2015 - 20:04
Špáďa: Z prachu zrozen, víře věrný
obrátil se až v prach střelný...
17.01.2015 - 17:24
obaleč jabloňový: Za každý odstavec ST bych ti dala!!! Skvělé:-)
17.01.2015 - 16:57
obaleč jabloňový: Úžasné!!!
ST
17.01.2015 - 16:53
Mario de Janeiro: Marně hledám slovo pozitivní
nabízí se pouze relativní
pro někoho možná agresivní
myslím ale že by bylo skvělé
válečníci ať jdou do prdele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tvé verše zengebuši jsou fascinujícím způsobem výstižné. Jestli už máš knihu, pošli mi ji prosím na dobírku.
17.01.2015 - 16:37
obaleč jabloňový: Být na správné straně je důležité...
ST
17.01.2015 - 16:23
17.01.2015 - 16:14
Lilith: A vono to pořád nějak funguje, toť s podivem...
ST
17.01.2015 - 11:46
vavaoko: Nebude tak zle.. Bude hůř.
ST
17.01.2015 - 11:03
Lota: .
tak Ti hochu řeknu
že jsem z toho svĕta tumpachová
jedinci co jsou na výši
to nemohou zachránit
.
člověk je podivné stvoření
.
Tobĕ jako vždycky ST, ale se slzou smutku
.
17.01.2015 - 10:57
Kapka: Pochroumané (ne)drobnosti
ST
17.01.2015 - 10:33
krizekkk: Svět se řítí do řiti.
16.01.2015 - 22:35
Magica: Po tomhle si snad musím jít uvařit odvar z makovic.:-)
Skvělé! ST
16.01.2015 - 17:03
Lilith: Skvělá společnost ;-)
ST
16.01.2015 - 14:56
krizekkk: Dávám si mák doST často.
16.01.2015 - 14:38
krizekkk: Jo, tak střelný? ;)
16.01.2015 - 13:26
Květka Š.: ST...:-)...Ááá...
16.01.2015 - 11:44
la loba: dala bych si alžírskou kávu
16.01.2015 - 09:16
vavaoko: Mám jen ST
1 ... 492|493|494|495|496|497|498|499|500 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku