zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.01.2015 - 09:26
Kajuta: skvělý. .) ST a Z
|
20.01.2015 - 02:22
Špáďa: Teplo tvých plátů cítil jsem plát již v soutěži
(a ze slov již poznal, ač mi to nikdo nevěří). |
19.01.2015 - 22:37
libour: líbí ST :-)
|
19.01.2015 - 22:12
zvířenka: Skvělý, bahno smrdí až sem.°-)
Nádhera,nejlepčí svačina je pikalo s vitacitem. |
19.01.2015 - 20:33
Dota Slunská: Báseň vcucávací. Jako bych ten příběh znala.
|
19.01.2015 - 14:30
la loba: Jako vždy tluču čelem do modré a klaním se ti ó velký přemoudrý zengevezíre
|
19.01.2015 - 12:36
enigman: ty plameníku...
|
19.01.2015 - 11:43
la loba: Pěkně jsi nám zatopil
|
19.01.2015 - 10:03
Kajuta: Pec nám spadla, pec nám spadla... ST :)
|
19.01.2015 - 09:17
zvířenka: což o to, v kamnech roztopíš dycky,ale vyhaslý ramena...
|
19.01.2015 - 09:15
obaleč jabloňový: Studený kamna v zimě to je na nic...
ST:-) |
19.01.2015 - 05:48
krizekkk: ST.
|
19.01.2015 - 00:05
René Vulkán: hraješ si pěkně
|
18.01.2015 - 23:49
|
18.01.2015 - 22:22
Špáďa: ST už jen za ten nadpis a po voltarenu přišel hla sytý smích.
|
18.01.2015 - 22:17
jitka.svobodova: ST***
|
17.01.2015 - 22:32
básněnka: asi se válíš kdesi u moře
starče:-) |
17.01.2015 - 22:30
|
17.01.2015 - 22:28
básněnka: co všechno odneseš si na ramenou
svou víru pozměněnou? svý lesy, vody... stráně... lásky... a volný lety...káně |
17.01.2015 - 22:20
básněnka: sladká má
jak dortík nad Seinou a nebo omam makovic prej tvoje pole zraje bez faulů a s dobrou společností a co chcem vlastně víc? |


