zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
20.01.2015 - 09:26
Kajuta: skvělý. .) ST a Z
20.01.2015 - 02:22
Špáďa: Teplo tvých plátů cítil jsem plát již v soutěži
(a ze slov již poznal, ač mi to nikdo nevěří).
19.01.2015 - 22:37
libour: líbí ST :-)
19.01.2015 - 22:12
zvířenka: Skvělý, bahno smrdí až sem.°-)
Nádhera,nejlepčí svačina je pikalo s vitacitem.
19.01.2015 - 20:33
Dota Slunská: Báseň vcucávací. Jako bych ten příběh znala.
19.01.2015 - 14:30
la loba: Jako vždy tluču čelem do modré a klaním se ti ó velký přemoudrý zengevezíre
19.01.2015 - 12:36
enigman: ty plameníku...
19.01.2015 - 11:43
la loba: Pěkně jsi nám zatopil
19.01.2015 - 10:03
Kajuta: Pec nám spadla, pec nám spadla... ST :)
19.01.2015 - 09:17
zvířenka: což o to, v kamnech roztopíš dycky,ale vyhaslý ramena...
19.01.2015 - 09:15
obaleč jabloňový: Studený kamna v zimě to je na nic...
ST:-)
19.01.2015 - 05:48
19.01.2015 - 00:05
René Vulkán: hraješ si pěkně
18.01.2015 - 23:49
Špáďa: Kotoučky za bumážku,
s razítkem za kotouče,
držely rovnovážku,
už když svítily louče.
18.01.2015 - 22:22
Špáďa: ST už jen za ten nadpis a po voltarenu přišel hla sytý smích.
18.01.2015 - 22:17
17.01.2015 - 22:32
básněnka: asi se válíš kdesi u moře
starče:-)
17.01.2015 - 22:30
básněnka: ač nemám ráda víry cizí
stejně prej jednou zmizí
s kobylamimalýbok
17.01.2015 - 22:28
básněnka: co všechno odneseš si na ramenou
svou víru pozměněnou? svý lesy, vody... stráně...
lásky...
a volný lety...káně
17.01.2015 - 22:20
básněnka: sladká má
jak dortík nad Seinou
a nebo omam makovic

prej tvoje pole zraje
bez faulů

a s dobrou společností

a co chcem vlastně víc?
1 ... 491|492|493|494|495|496|497|498|499 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku