zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.01.2015 - 11:27
Psavec: Kam jsi až zamířil, ST.
|
25.01.2015 - 11:25
Psavec: Času neutečeš, ST.
|
25.01.2015 - 10:48
Květka Š.: ST...
|
25.01.2015 - 10:26
|
24.01.2015 - 19:57
la loba: Miluju hovad odpovědi...fakt dokonalý!!!
|
24.01.2015 - 19:25
la loba: ST
|
24.01.2015 - 19:11
libour: ST
|
24.01.2015 - 17:41
obaleč jabloňový: Skvělé... jak taky jinak!:-)
ST |
24.01.2015 - 16:49
Lota: .
tak už to chodí a v tratolišti krve starých obětí pohlcen nadějemi nového Příští Prométheův plamen dobré jitro přeje ti. . |
24.01.2015 - 16:45
krizekkk: zenge: Ironie, glosátore... ;-)
|
24.01.2015 - 16:38
Špáďa: Tvá slova v básni jemně zvoní,
až radost je projít se po ní. |
24.01.2015 - 16:34
|
24.01.2015 - 13:01
Kajuta: ST
|
23.01.2015 - 22:36
sailorr: a.j.
|
23.01.2015 - 22:34
zenge: Zasr. romantik: Umíš číst;-)
všem ď - jste můj šém!! |
23.01.2015 - 22:31
zenge: ž
|
23.01.2015 - 22:31
zenge: to krizekkk- dokážeš si to představit?
Tak mluví z Oka MŮRA... -Každému slušnému člověku slušné zacházení ať máš dršku černou, žlutou, zelenou, nebo po plastikách! |
23.01.2015 - 21:12
Zasr. romantik: Tak jsem si dneska trochu zašel cestou do práce, abych viděl orloj; je to tam vše, jak píšeš! Jen ten Lakomec má měšec ST***ále lehčí.
|
23.01.2015 - 20:09
Maryje...: ST- jo.
|
23.01.2015 - 19:15
Špáďa: Aero-konotací víc a to nok OREA (no KoreA) (ton, oko, Rea)
A myslím, v dnešní době, nevěřte ani sob-ům byť pamatují časy, kdy pravda mohla spasit. |


