zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.03.2015 - 11:02
la loba: ST praní
|
15.03.2015 - 01:58
Špáďa: Kérky -- toť radosti z bytí …,
někdy však -- nebylo zbytí… |
15.03.2015 - 01:48
|
14.03.2015 - 18:35
básněnka: jsem celkem vysmátá..ač nemám značku Clea, zato si řvu..mám totiž svýho lea
smrt mne neděsí...už jsem skoro byla v pánu, kdosi mne asi poslal zpět, vše bylo v plánu to bylo řečí...:-) |
14.03.2015 - 18:33
básněnka: že byla můra a měla nemoc křídel?
dohrála za všechny svatý že zatepla? a potěžkala vejce? jo tyhle propletence! že láska pořád nezní tence? |
14.03.2015 - 18:01
básněnka: co k tomu...člověk člověku šelmou jest
|
14.03.2015 - 18:00
básněnka: jen škoda, že ses v soutěži podepsal...o to to bylo průhlednější...
|
14.03.2015 - 00:23
Ringo: K puknutí smíchy to zrovna není,
dojde-li v pracce k obarvení. :-( |
13.03.2015 - 23:22
řeka: početla jsem si...
|
13.03.2015 - 22:52
Kapka: tohle mělo by být jistý
- praním nebude svět čiSTý |
13.03.2015 - 22:29
detektor: :-)...ST
|
13.03.2015 - 21:51
obaleč jabloňový: Bezvadné :-)
ST |
13.03.2015 - 21:09
jitka.svobodova: pěkně jsi to napsal....ST
|
13.03.2015 - 20:46
libour: :-) ST
|
13.03.2015 - 19:50
vavaoko: Byls pro mne favoritem. ST
|
13.03.2015 - 19:45
J.F.Julián: st
|
13.03.2015 - 17:22
Adama: :-)
|
12.03.2015 - 23:59
enigman: když dáš člověku atom...
|
12.03.2015 - 19:36
Lilith: ST, to je síla...
|
12.03.2015 - 17:10
Adama: Je lepší mít dvě americké kulky u hlavy, než jednu v hlavě, řekla kdysi jedna nešťastná Vietnamka.
|


