zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.04.2015 - 19:24
básněnka: že budem bitý?
mám ještě nohy hbitý a tak se uteču kdoví kam snad ještě odvedle ti zavolám |
19.04.2015 - 19:21
básněnka: co mlh se navalilo
někam na bonga... |
19.04.2015 - 19:20
básněnka: mám to město ráda..i tvoje básně
|
19.04.2015 - 19:16
|
19.04.2015 - 16:52
Lota: .
a tak si přemýtám, kterou že sbírku od Tebe bych chtěla nejvíc došla jsem k závěru VŠECHNY ! . :-) |
19.04.2015 - 15:55
pa100r: týýýýý vado - zvláštní STyl, vždycky o něm začnu pochybovat a vždycky mu zase podlehnu...
|
19.04.2015 - 14:54
Ringo: Mlcí ptácek u Vltavy,
prezral se a tise tráví... |
19.04.2015 - 13:57
Květka Š.: ST...i já...
|
19.04.2015 - 13:32
divoženka1: jen tak jako obyčejně :-) ST
|
19.04.2015 - 13:01
Guanti Rosi: Beru si majzlík a kladívko a běžím si ven psát. :oD ST
|
19.04.2015 - 11:52
libour: medvědi posvačí, mrkvičku, jablíčko
s Eggenbergem v pravici zdravím jarní sluníčko.....................................ST....jj je tam krásně |
19.04.2015 - 11:21
ttragelaf: uff apačské)
|
19.04.2015 - 11:02
Adama: ST.
|
19.04.2015 - 10:58
Kapka: Musí STačit dva body.
|
19.04.2015 - 10:45
vavaoko: Včera jsem byl v Belárii. Fajnová věc. Také jsem se toulal po Zlaté Koruně. Mám rád ty končiny.
Tobe pouhé ST |
19.04.2015 - 10:44
|
19.04.2015 - 10:19
krizekkk: Za dva bodie. Doyle.
|
19.04.2015 - 10:03
krizekkk: Jo jo, jseš to ty... :-)
|
19.04.2015 - 09:17
krizekkk: Zengovina jako vyšitá. ST ;-)
|
18.04.2015 - 06:56
obaleč jabloňový: ST.
|


