zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
19.04.2015 - 19:24
básněnka: že budem bitý?
mám ještě nohy hbitý a tak se uteču
kdoví kam

snad ještě odvedle ti zavolám
19.04.2015 - 19:21
básněnka: co mlh se navalilo
někam na bonga...
19.04.2015 - 19:20
básněnka: mám to město ráda..i tvoje básně
19.04.2015 - 19:16
zenge: díky děti moje;-)
za tipy a komentáře
bez nich by mi to neba;-)
Jste můj šém!
19.04.2015 - 16:52
Lota: .
a tak si přemýtám,
kterou že sbírku od Tebe bych chtěla nejvíc
došla jsem k závěru
VŠECHNY !
.
:-)
19.04.2015 - 15:55
pa100r: týýýýý vado - zvláštní STyl, vždycky o něm začnu pochybovat a vždycky mu zase podlehnu...
19.04.2015 - 14:54
Ringo: Mlcí ptácek u Vltavy,
prezral se a tise tráví...
19.04.2015 - 13:57
Květka Š.: ST...i já...
19.04.2015 - 13:32
divoženka1: jen tak jako obyčejně :-) ST
19.04.2015 - 13:01
Guanti Rosi: Beru si majzlík a kladívko a běžím si ven psát. :oD ST
19.04.2015 - 11:52
libour: medvědi posvačí, mrkvičku, jablíčko
s Eggenbergem v pravici zdravím
jarní sluníčko.....................................ST....jj je tam krásně
19.04.2015 - 11:21
ttragelaf: uff apačské)
19.04.2015 - 11:02
Adama: ST.
19.04.2015 - 10:58
Kapka: Musí STačit dva body.
19.04.2015 - 10:45
vavaoko: Včera jsem byl v Belárii. Fajnová věc. Také jsem se toulal po Zlaté Koruně. Mám rád ty končiny.
Tobe pouhé ST
19.04.2015 - 10:44
řeka: láska ke krajině vyjevená zaslouží víc, než jen tipy dva
dojímavě krásná
ST.
19.04.2015 - 10:19
krizekkk: Za dva bodie. Doyle.
19.04.2015 - 10:03
krizekkk: Jo jo, jseš to ty... :-)
19.04.2015 - 09:17
krizekkk: Zengovina jako vyšitá. ST ;-)
18.04.2015 - 06:56
1 ... 447|448|449|450|451|452|453|454|455 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku