zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.04.2015 - 21:09
detektor: Závidím...ale hezky....ty umíš jen tak lehoučce a s obrovským nadhledem a láskou popsat krajinu, či člověka...já k tomu potřebuji krev,peklo,dobro a zlo a litr vína.....:-))ST
|
23.04.2015 - 17:43
Lilith: Kouzelná skladba vůbec ne černobílá, ale barev plná :-)
ST |
23.04.2015 - 16:36
J.F.Julián: pěkné
St |
22.04.2015 - 20:21
Dota Slunská: jo jo, je to na (po)vzdech
|
21.04.2015 - 21:25
detektor: ST, je to nádhera...
|
21.04.2015 - 20:40
Jezabel: Krásný.
|
21.04.2015 - 20:27
pa100r: decentní
|
21.04.2015 - 15:23
Květka Š.: :) ST (:
|
21.04.2015 - 12:55
Kapka: ST tvým láskovinám - laskominám.
|
21.04.2015 - 09:50
vavaoko: ST
|
21.04.2015 - 09:29
Lota: .
jak čtu o lásce za srdce mě to bere celý den budu chodit jako omámená a zase se nic neudělá . ;-) |
21.04.2015 - 08:28
divoženka1: ST
|
20.04.2015 - 22:10
řeka: krásné vyznání
ST |
20.04.2015 - 21:44
básněnka: Prý nemám stání, tak černá jako klavír, duše s tělem v bílém milování, jen nemám tóru, pro pokoru a novou košili, latentní fazónu ze tvých vin, popijem znovu dobrých vín a přát si budem slova pro orloje...já znám ta tvoje...
|
20.04.2015 - 21:44
|
20.04.2015 - 21:30
TetaKazi: radširychlepošluestéabytětonedejbóženepřestalobavit :-))
|
19.04.2015 - 21:51
sailorr: Vykrumlené a.j. s vrzavou mostní ozvěnou
|
19.04.2015 - 21:35
detektor: ST
|
19.04.2015 - 19:44
Magica: Klaním se až k STéblům trávy...:-)
|
19.04.2015 - 19:26
básněnka: mám ráda vodu a v korytech jsem stála zutá
pro ústa řeky pro zemi málo žlutá pro slunce se třpytkami pro pramen co je pořád s námi |


