zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
23.04.2015 - 21:09
detektor: Závidím...ale hezky....ty umíš jen tak lehoučce a s obrovským nadhledem a láskou popsat krajinu, či člověka...já k tomu potřebuji krev,peklo,dobro a zlo a litr vína.....:-))ST
23.04.2015 - 17:43
Lilith: Kouzelná skladba vůbec ne černobílá, ale barev plná :-)
ST
23.04.2015 - 16:36
J.F.Julián: pěkné
St
22.04.2015 - 20:21
Dota Slunská: jo jo, je to na (po)vzdech
21.04.2015 - 21:25
detektor: ST, je to nádhera...
21.04.2015 - 20:40
Jezabel: Krásný.
21.04.2015 - 20:27
pa100r: decentní
21.04.2015 - 15:23
Květka Š.: :) ST (:
21.04.2015 - 12:55
Kapka: ST tvým láskovinám - laskominám.
21.04.2015 - 09:50
21.04.2015 - 09:29
Lota: .
jak čtu o lásce
za srdce mě to bere
celý den budu chodit jako omámená
a zase se nic neudělá
.
;-)
21.04.2015 - 08:28
20.04.2015 - 22:10
řeka: krásné vyznání
ST
20.04.2015 - 21:44
básněnka: Prý nemám stání, tak černá jako klavír, duše s tělem v bílém milování, jen nemám tóru, pro pokoru a novou košili, latentní fazónu ze tvých vin, popijem znovu dobrých vín a přát si budem slova pro orloje...já znám ta tvoje...
20.04.2015 - 21:44
Kajuta: s obratností štírů
jako po klavíru

fájné. :) ST
20.04.2015 - 21:30
TetaKazi: radširychlepošluestéabytětonedejbóženepřestalobavit :-))
19.04.2015 - 21:51
sailorr: Vykrumlené a.j. s vrzavou mostní ozvěnou
19.04.2015 - 21:35
19.04.2015 - 19:44
Magica: Klaním se až k STéblům trávy...:-)
19.04.2015 - 19:26
básněnka: mám ráda vodu a v korytech jsem stála zutá
pro ústa řeky
pro zemi málo žlutá
pro slunce se třpytkami

pro pramen co je pořád s námi
1 ... 446|447|448|449|450|451|452|453|454 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku