zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.04.2015 - 20:42
Ringo: Ano, jeste nám tady dlouho vydrz a nezhasni. :-)
|
26.04.2015 - 20:22
Kajuta: ST jako malované. :)
|
26.04.2015 - 14:31
Ludvík Brejer: Zdravím ty krávy z heraldiky
a za Tvé básně 100x díky :) |
26.04.2015 - 12:31
Květka Š.: (:-)...ST...(-:)
|
25.04.2015 - 21:25
obaleč jabloňový: Moc hezká trasa :-)
ST |
25.04.2015 - 21:06
Lilith: :-)
ST |
25.04.2015 - 20:27
básněnka: to píše srdce...
|
25.04.2015 - 19:54
obaleč jabloňový: Hmmm :-) ST
|
25.04.2015 - 19:44
obaleč jabloňový: ST:-)
|
25.04.2015 - 16:22
Adama: ST
|
24.04.2015 - 11:26
la loba: Goethe by smeknul nebo by aspoň mrknul a dal ti ST
|
24.04.2015 - 11:05
Dota Slunská: Ve tvých básních proudí krev. Jsou normálně živý!
|
24.04.2015 - 09:26
vavaoko: Zase jsem se toulal. Jsi skvělý průvodce.
Mám jen ST |
24.04.2015 - 08:55
myšlenka pouhá: :) ty nikdy nezklameš :) ST !!!
|
24.04.2015 - 04:20
řeka: přiřoda, ta srdce potěší...nakonec i ty dvě rezavý v podvečer...pro tebe za to krásný procházení
ST. |
23.04.2015 - 23:19
Clay: Skvělé kousky. ST :)
|
23.04.2015 - 22:51
libour: pohladilo po duši, až jsem dostal chuť na dvě rezavý........................ST
|
23.04.2015 - 22:50
Ringo: Zlatavý mok Zenge pije,
je to dobrá terapie, vsak dvacatý pullitrík, páni! nehrozí predávkování? ;-) |
23.04.2015 - 22:14
Magica: Bez komentu. Tady se dá jenom číst a vychutnávat si ten nadhled. ST...:-))
|
23.04.2015 - 21:49
Kajuta: lahoda. :) ST
|


