zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.05.2015 - 09:08
básněnka: Slavíme konce
hrajeme na ..pohádku a přitom o začátku víme prd! Ten kdo byl bitý ví, jak jsou důležitý! JO! |
08.05.2015 - 23:37
Špáďa:
Než uleh jsem dnes do lůžka, rád jsem si sáhnul na bůžka, co malířem slov je v Modru stále. Života, lásky veršů králem. |
08.05.2015 - 21:41
Špáďa: On bolí i mír, i o něj musí lidstvo bojovat, a slovo často nestačí. Poslední dobou se mi ale zdá, že o něj vedem přímo války, a zdaleka již ne jen slovem, případně ještě přípustným ukazováním potenciální síly.
|
08.05.2015 - 21:08
TetaKazi: jenom esté...
|
08.05.2015 - 20:03
řeka: statusquo...
ST. |
08.05.2015 - 19:52
Ringo: Já vím, ze za prd tvoje dílko nestojí. :-)
|
08.05.2015 - 19:46
ttragelaf: ST...
kdo chce válku pochopit, tak v míru začít zkouší dnešek slovy uchopit |
08.05.2015 - 19:30
Psavec: Jako vždy, moc podařené, ST.
|
08.05.2015 - 11:00
Květka Š.: přesně tak...nádhera...ST...:-)
|
07.05.2015 - 22:45
Magica: To je prostě nádhera. ST
|
07.05.2015 - 21:36
zenge: děkuji za komentáře a tipy
všem jste můj šém;-) |
07.05.2015 - 11:10
Guanti Rosi: ST :O)
|
07.05.2015 - 09:21
vavaoko: Pišme. Pišme pro sebe i pro jiné. Je to třeba. Básně jsou jako koření. Nenápadné a nevtíravé. Ale bez něj to prostě není ono.
Něco by na Světě chybělo, kdybys nepsal. Možná ne až tak mnohým, ale o to intenzivněji. Já tvá díla vnímám jako přínos. Mám jen ST |
07.05.2015 - 07:30
divoženka1: krásné i Básněnka a vlastně jsem taky ráda :-)tady
ST |
07.05.2015 - 05:36
řeka: a co já tu zmůžu? jen pohladit vaši Můzu
ST. |
07.05.2015 - 01:01
Kapka: Právě je čtu a... ST
|
06.05.2015 - 23:05
|
06.05.2015 - 22:57
Ringo: detektor: básněnka: Po komentári detektora, který reagoval i na komentár básnenky, mlcím já tuplem. :-)
|
06.05.2015 - 22:17
detektor: Po komentáři básněnky se mi už ani nechce nic psát...jsem rád, že jsem tady, myslím, že mě to zušlechťuje...:-)ST
|
06.05.2015 - 21:24
básněnka: hej lásko...
z půjčovny mezaninů vzalas do svých tváří stínů a pro plátna s plíšky napila se občas kyšky hej ..lásko půjč mi chlad ne já nepřestala hřát pro zlato louky pro motýly a brouky zanechala prstoklad hej lásko v rešerši a nebo verši chci zas slýchat mám tě rád... |


