zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
09.05.2015 - 09:08
básněnka: Slavíme konce
hrajeme na
..pohádku
a přitom o začátku
víme prd!
Ten kdo byl bitý
ví, jak jsou důležitý!


JO!
08.05.2015 - 23:37
Špáďa:  
Než uleh jsem dnes do lůžka,
rád jsem si sáhnul na bůžka,
co malířem slov je v Modru stále.

Života, lásky veršů králem.
08.05.2015 - 21:41
Špáďa: On bolí i mír, i o něj musí lidstvo bojovat, a slovo často nestačí. Poslední dobou se mi ale zdá, že o něj vedem přímo války, a zdaleka již ne jen slovem, případně ještě přípustným ukazováním potenciální síly.
08.05.2015 - 21:08
TetaKazi: jenom esté...
08.05.2015 - 20:03
řeka: statusquo...
ST.
08.05.2015 - 19:52
Ringo: Já vím, ze za prd tvoje dílko nestojí. :-)
08.05.2015 - 19:46
ttragelaf: ST...
kdo chce válku pochopit, tak v míru začít zkouší dnešek slovy uchopit
08.05.2015 - 19:30
Psavec: Jako vždy, moc podařené, ST.
08.05.2015 - 11:00
Květka Š.: přesně tak...nádhera...ST...:-)
07.05.2015 - 22:45
Magica: To je prostě nádhera. ST
07.05.2015 - 21:36
zenge: děkuji za komentáře a tipy
všem jste můj šém;-)
07.05.2015 - 11:10
Guanti Rosi: ST :O)
07.05.2015 - 09:21
vavaoko: Pišme. Pišme pro sebe i pro jiné. Je to třeba. Básně jsou jako koření. Nenápadné a nevtíravé. Ale bez něj to prostě není ono.
Něco by na Světě chybělo, kdybys nepsal. Možná ne až tak mnohým, ale o to intenzivněji. Já tvá díla vnímám jako přínos.
Mám jen ST
07.05.2015 - 07:30
divoženka1: krásné i Básněnka a vlastně jsem taky ráda :-)tady
ST
07.05.2015 - 05:36
řeka: a co já tu zmůžu? jen pohladit vaši Můzu
ST.
07.05.2015 - 01:01
Kapka: Právě je čtu a... ST
06.05.2015 - 23:05
Lota: .
zadrž své bědování
tolik nás je, co s obdivem
čteme Tvoje krásné verše
.
:-)
06.05.2015 - 22:57
Ringo: detektor: básněnka: Po komentári detektora, který reagoval i na komentár básnenky, mlcím já tuplem. :-)
06.05.2015 - 22:17
detektor: Po komentáři básněnky se mi už ani nechce nic psát...jsem rád, že jsem tady, myslím, že mě to zušlechťuje...:-)ST
06.05.2015 - 21:24
básněnka: hej lásko...
z půjčovny mezaninů
vzalas do svých tváří stínů
a pro plátna s plíšky
napila se občas kyšky
hej ..lásko

půjč mi chlad
ne já nepřestala hřát
pro zlato louky
pro motýly a brouky
zanechala prstoklad


hej lásko
v rešerši a nebo verši
chci zas slýchat

mám tě rád...
1 ... 442|443|444|445|446|447|448|449|450 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku