zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.05.2015 - 09:20
Kapka: vzdávat dík maličkostem...
ST celé básni a vodám v každé podobě! |
20.05.2015 - 09:19
vavaoko: Těší mne číst Tvé věci. Toulám se při tom s Tebou a je mi fajn. Mám jen ST
|
20.05.2015 - 09:10
matousekKkrejca: docela silné... ST
|
19.05.2015 - 21:36
libour: ST
|
19.05.2015 - 21:26
detektor: jsem rybář...asi rozumím...ST
|
17.05.2015 - 21:54
J.F.Julián: pěkné to máš!
St |
15.05.2015 - 07:35
|
13.05.2015 - 01:32
René Vulkán: Z půjčovny noci
nosím plášť |
13.05.2015 - 01:31
René Vulkán: Dokola
Když z děl jsou zvony ze zvonů děla a stále dokola tóny se ztrácí touto recyklací ..myslím. třeba budu prudit nápady svými třeba zvony proměněné v děla stali se jen dunivými |
13.05.2015 - 01:28
|
13.05.2015 - 01:25
René Vulkán: jsi chrličem nápadů
|
11.05.2015 - 18:20
krizekkk: Karel. ST
|
11.05.2015 - 18:14
krizekkk: ST...
|
11.05.2015 - 16:20
zvířenka: Já . čtu ..i když přiznávám poslední dobou většinou jen ty na modrým plátýnku.
Písmomalířovým ŠTětcům žehnám. |
11.05.2015 - 15:45
la loba: No mě bys chyběl to si piš;-)))ST
|
11.05.2015 - 11:15
la loba: ST
|
10.05.2015 - 16:45
divoženka1: celej život zní v těch zvonech ST
|
10.05.2015 - 13:06
Květka Š.: ST.... :-))
|
10.05.2015 - 11:07
vavaoko: Cestou ze Zvonu mi zvoní v uších ST pro tebe.
|
10.05.2015 - 07:15
Kapka: ST*
|


