zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.04.2015 - 09:48
vavaoko: Je na co vzpomínat. Aspoň k něčemu to bylo.
Mám jen ST |
28.04.2015 - 09:07
ttragelaf: uff ... (apačské)
|
28.04.2015 - 09:05
ttragelaf: uff (apačské)
|
28.04.2015 - 00:36
Kajuta: ST
|
27.04.2015 - 23:06
libour: ST a ba-sta
|
27.04.2015 - 22:51
detektor: Já už tě chválit nebudu, to je jako bych ti nadbíhal....-)ST
|
27.04.2015 - 22:14
sailorr: Chlupy měl modré, maso však bílé, králíček Azurit....
|
27.04.2015 - 21:44
Ringo: Pro mne osobne je jediným slabsím místem ten prílis dlouhý název.
Konzervativní jedinci bumbají asi spís ustalovac. :-) |
27.04.2015 - 21:15
Lilith: ST
|
27.04.2015 - 19:56
Kapka: Ba tu ještě nebylo
no, mně se to líbilo. S nadhledem, křehce nebude chlap baba s humorem lehce i bebíčka skládá :-) ST |
27.04.2015 - 19:45
básněnka: jdu si loknout té vývojky, ne nemám obojky a ani ojky...jen širák odhazuju v dál, ne nemám hrachu, prý jsem jen z Bergeracu....
|
27.04.2015 - 13:26
René Vulkán: Klášterní ticho tiše si tiší
a mniši po chodbách tiše jak myši chodívaj pro inkoust a pak už jen píší Píší a píší a hodně tvoří pak přijdou Husiti a všechno zboří Důkladní jsou velice a rukopisy s mnichy končí vprostřed hranice |
27.04.2015 - 12:12
Květka Š.: ST...:-)
|
27.04.2015 - 10:43
vavaoko: Dal bych si s Tebou špekáček na těch toulkách. Ale nějak mi to nechodí. Fajn, že tobě jo.
Mám jen ST |
27.04.2015 - 06:57
libour: pěkné toulání..........ST
|
26.04.2015 - 23:36
Kapka: Zašuměla slaSTně
|
26.04.2015 - 23:34
Kapka: ST
|
26.04.2015 - 23:20
detektor: ST
|
26.04.2015 - 22:14
|
26.04.2015 - 21:01
řeka: nezhasni kráso! A dál piš!
ST. |


