zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
28.04.2015 - 09:48
vavaoko: Je na co vzpomínat. Aspoň k něčemu to bylo.
Mám jen ST
28.04.2015 - 09:07
ttragelaf: uff ... (apačské)
28.04.2015 - 09:05
ttragelaf: uff (apačské)
28.04.2015 - 00:36
Kajuta: ST
27.04.2015 - 23:06
libour: ST a ba-sta
27.04.2015 - 22:51
detektor: Já už tě chválit nebudu, to je jako bych ti nadbíhal....-)ST
27.04.2015 - 22:14
sailorr: Chlupy měl modré, maso však bílé, králíček Azurit....
27.04.2015 - 21:44
Ringo: Pro mne osobne je jediným slabsím místem ten prílis dlouhý název.

Konzervativní jedinci bumbají asi spís ustalovac. :-)
27.04.2015 - 21:15
Lilith: ST
27.04.2015 - 19:56
Kapka: Ba tu ještě nebylo
no, mně se to líbilo.
S nadhledem, křehce
nebude chlap baba
s humorem lehce
i bebíčka skládá :-)
ST
27.04.2015 - 19:45
básněnka: jdu si loknout té vývojky, ne nemám obojky a ani ojky...jen širák odhazuju v dál, ne nemám hrachu, prý jsem jen z Bergeracu....
27.04.2015 - 13:26
René Vulkán: Klášterní ticho tiše si tiší
a mniši po chodbách
tiše jak myši
chodívaj pro inkoust
a pak už jen píší

Píší a píší
a hodně tvoří
pak přijdou Husiti
a všechno zboří

Důkladní jsou velice
a rukopisy s mnichy
končí vprostřed hranice
27.04.2015 - 12:12
Květka Š.: ST...:-)
27.04.2015 - 10:43
vavaoko: Dal bych si s Tebou špekáček na těch toulkách. Ale nějak mi to nechodí. Fajn, že tobě jo.
Mám jen ST
27.04.2015 - 06:57
libour: pěkné toulání..........ST
26.04.2015 - 23:36
Kapka: Zašuměla slaSTně
26.04.2015 - 23:34
Kapka: ST
26.04.2015 - 23:20
26.04.2015 - 22:14
Lota: .
Mám ráda tuhle poezii Tvou
něžnou i toulavou
.
26.04.2015 - 21:01
řeka: nezhasni kráso! A dál piš!
ST.
1 ... 444|445|446|447|448|449|450|451|452 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku