zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
21.05.2015 - 16:43
Kapka: ST
21.05.2015 - 16:11
vavaoko: Nabité poznáním a emocemi, jak ty baculky z kostela.
Rád to poslouchám. ST
21.05.2015 - 15:36
libour: výborné, veršotepče......líbí se mi to tuze ST
21.05.2015 - 15:32
řeka: a jeden se zamyslí, moc se mi líbí jak píšeš
ST.
21.05.2015 - 15:25
Kajuta: ST
21.05.2015 - 14:27
divoženka1: ST .-)jako vždycky líbí se mi
21.05.2015 - 12:34
vavaoko: V lánech žlutých cosi tiká.
Bosé nohy v řepce lezou.
Bomba v hlavě politika.
Zblbnul z toho. Už jej vezou.

Tobě ST
21.05.2015 - 09:41
Květka Š.: ST....(:+)
20.05.2015 - 23:01
detektor: ST jak Brno...:-))
20.05.2015 - 21:52
Magica: Já teda většinou při pohledu na naši politiku pláču, ale v tvém podání se válím smíchy.:-) ST
20.05.2015 - 21:04
Ludvík Brejer: Peace! ST
20.05.2015 - 20:52
řeka: politická
ST.
20.05.2015 - 20:16
řeka: řece je tvá báseň velmi lichotivá
ST.
20.05.2015 - 19:59
libour: :-) ST
20.05.2015 - 19:30
Kapka: Politika - k breku sranda
v poli tiká cvoků banda
ST
20.05.2015 - 19:28
Ringo: Já jen lakonicky vytrousím jedno sluvko: pekné.
20.05.2015 - 18:47
Guanti Rosi: ST. :O) Na ty turbany je nejlepčí lavór škrobu a mandl. :O)
20.05.2015 - 18:37
ttragelaf: Hořtice je hořká, plátky korunní od sebe odkloní,
a počká, jak Ohnice co láska ohnivá korunní
plátky přivine k sobě co nejvíce.

Řepka olejka tu politiku plátků
dělá podle větru - na oplátku.
20.05.2015 - 14:54
Kajuta: ST
20.05.2015 - 10:49
Guanti Rosi: Teeeda zenge? Být ty tvoje dílka dorty, tak pečeš líp než banda tetek, co u nás na dědině vypíkávají na svatby. A to jsou nějaký pekařky, ty strčí do kapsy i profi cukráře. Takže maluju sněhové ST přímo ze zdobícího pytlíku. :O)
1 ... 439|440|441|442|443|444|445|446|447 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku