zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.05.2015 - 07:11
Kapka: Nechte zvony znít... ST
|
10.05.2015 - 06:00
řeka: zvoní...zvoní...dusot koní...u mě za oknem...
aby to nebylo jen cinkání, stádo koní mi tu uhání ST. |
09.05.2015 - 23:16
CULIKATA: Básnička celá zazvonila :-)
|
09.05.2015 - 22:09
Špáďa: Na krku zacinkal kravský zvonec...
Pohádkám o zvonech kdy bude konec? Říkal mi Míra (prý je to jeho víra): Až Zemi spolkne černá díra :-) |
09.05.2015 - 21:50
|
09.05.2015 - 21:49
|
09.05.2015 - 21:10
libour: ST
|
09.05.2015 - 20:41
Lilith: Uf... a ST
|
09.05.2015 - 20:40
Lilith: Souhlas s vavaokem... :-)
Tobě ST* |
09.05.2015 - 20:27
|
09.05.2015 - 20:22
Guanti Rosi: Rolničkyyy, rolničkyyy, gdopak Vám dal.....Á ne, tak jinak. Poslouchám a chvěje se mi trééémou hlas, zvonky štěstííí.....ble, taky ne. No tak - dám dělovou rááánuuu, BUM, BUM, BUM, BUM. Poooozor letíííííí ST. :O)
|
09.05.2015 - 19:03
|
09.05.2015 - 18:24
Kajuta: ST
|
09.05.2015 - 18:15
Kajuta: ST
|
09.05.2015 - 17:43
Květka Š.: ...jo,víme prd...ST...
|
09.05.2015 - 15:56
Ringo: básněnka: Tvuj komentár je po certech pekný. :-)
|
09.05.2015 - 15:54
Ringo: Zvon se zde rekne Glocke,
dílko je zdarilé, nejméne oukej. :-) |
09.05.2015 - 15:45
pa100r: Rozdílný tón
stále znovu: Dělo i zvon z téhož kovu ________________ Písmák, 21.01.2007 / 230984 |
09.05.2015 - 14:28
básněnka: ty budeš vod matky, boží:-)
|
09.05.2015 - 09:33
vavaoko: Válka je tu neustále. Co je člověk člověkem. Jen se občas nestřílí.
Tobě ST |


