zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
10.05.2015 - 07:11
Kapka: Nechte zvony znít... ST
10.05.2015 - 06:00
řeka: zvoní...zvoní...dusot koní...u mě za oknem...
aby to nebylo jen cinkání, stádo koní mi tu uhání
ST.
09.05.2015 - 23:16
CULIKATA: Básnička celá zazvonila :-)
09.05.2015 - 22:09
Špáďa: Na krku zacinkal kravský zvonec...
Pohádkám o zvonech kdy bude konec?
Říkal mi Míra (prý je to jeho víra):
Až Zemi spolkne černá díra :-)
09.05.2015 - 21:50
Lota: básněnka:
skvělý komentář !!!
:-)))
09.05.2015 - 21:49
Lota: .
přes krásu hlasu zvonu
zní mně to jako umíráček
to pro tu dobu
.
09.05.2015 - 21:10
libour: ST
09.05.2015 - 20:41
Lilith: Uf... a ST
09.05.2015 - 20:40
Lilith: Souhlas s vavaokem... :-)
Tobě ST*
09.05.2015 - 20:27
libour: když jsem byl prcek
jak ten čas letí
nosili jsme zvony
všechny děti................ST
09.05.2015 - 20:22
Guanti Rosi: Rolničkyyy, rolničkyyy, gdopak Vám dal.....Á ne, tak jinak. Poslouchám a chvěje se mi trééémou hlas, zvonky štěstííí.....ble, taky ne. No tak - dám dělovou rááánuuu, BUM, BUM, BUM, BUM. Poooozor letíííííí ST. :O)
09.05.2015 - 19:03
ttragelaf: karát jsi propil
- pravda -li -
pak motýl jsi
jak já a zlobil
09.05.2015 - 18:24
Kajuta: ST
09.05.2015 - 18:15
Kajuta: ST
09.05.2015 - 17:43
Květka Š.: ...jo,víme prd...ST...
09.05.2015 - 15:56
Ringo: básněnka: Tvuj komentár je po certech pekný. :-)
09.05.2015 - 15:54
Ringo: Zvon se zde rekne Glocke,
dílko je zdarilé, nejméne oukej. :-)
09.05.2015 - 15:45
pa100r: Rozdílný tón
stále znovu:
Dělo i zvon
z téhož kovu
________________
Písmák, 21.01.2007 / 230984
09.05.2015 - 14:28
básněnka: ty budeš vod matky, boží:-)
09.05.2015 - 09:33
vavaoko: Válka je tu neustále. Co je člověk člověkem. Jen se občas nestřílí.
Tobě ST
1 ... 441|442|443|444|445|446|447|448|449 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku