zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.05.2015 - 22:23
vavaoko: Jaký koment. Dal bych ti 5 ST
|
24.05.2015 - 21:16
Kajuta: zraky mrakonosné...
ST |
24.05.2015 - 21:06
krizekkk: Už dlouho nemusím psát komentáře pod Tvá dílka. Nerad se pouštím na tenký led. Ale mám skvělý slovosled, tak Ti ST přidám hned.
|
24.05.2015 - 20:11
|
24.05.2015 - 20:10
libour: ST super četba
|
24.05.2015 - 20:06
detektor: Dám ST
|
24.05.2015 - 19:23
Ringo: Po komentu reky uz nebudu originální, ale mne také pripadá, ze jsi bezvadne originální. V zádném prípade bych te za tohle dílko nechtel roztrhat na cucky. :-)
|
24.05.2015 - 18:31
řeka: jsi originální, bezvadně
ST*. |
24.05.2015 - 16:00
jc senior: Tvrdé rány v hedvábém obalu poezie...
* |
22.05.2015 - 20:36
krizekkk: Uss, teda uff.
|
22.05.2015 - 20:28
krizekkk: ST ;-)
|
22.05.2015 - 20:19
krizekkk: ST ;-)
|
22.05.2015 - 18:25
la loba: ST jak jinak
|
22.05.2015 - 08:35
|
21.05.2015 - 21:01
matousekKkrejca: ST
|
21.05.2015 - 20:47
matousekKkrejca: ST
|
21.05.2015 - 20:28
detektor: ST....krásné
|
21.05.2015 - 17:17
Květka Š.: ST...jako pokaždé...
|
21.05.2015 - 17:07
Květka Š.: tik...ST...tik
|
21.05.2015 - 16:47
Ringo: Ale kdepak, ani sestý komentár nebude negativní. Más holt smulu... ;-)
|


