zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
12.06.2015 - 19:29
Marcone: rád si čtu Tvé práce. Furt a furt a furt ...
12.06.2015 - 16:39
libour: ST
12.06.2015 - 14:03
Květka Š.: a já jsem ty hučky prodávala když OD Petrov byl ještě DŮM ODĚVŮ...kde jsou ty časy...
ST :-)
12.06.2015 - 11:26
Kapka: ST
12.06.2015 - 10:40
vavaoko: Chlap nemá chodit prostovasej, říkal můj děda. Tak nechodím.
Máš pod čepicí. A ST
12.06.2015 - 10:07
12.06.2015 - 08:12
Kajuta: kdoví, kdoví...
možná klobouk v křoví

ST
12.06.2015 - 00:43
René Vulkán: hučku svou na pozdrav smekám
11.06.2015 - 23:28
Dota Slunská: dochtore...píšeš skvěle
11.06.2015 - 22:27
pa100r: obSTojné až prima (:-D
11.06.2015 - 22:16
sailorr: Pokrývka hlavy je důležitá. Když byl Neználek na Měsíci, za absenci pokrývky tam internovali na ostrov hlupáků.
Máte pod čepicí, kolego. a.j.
11.06.2015 - 22:00
Ludvík Brejer: smekám :) ST
11.06.2015 - 21:55
Lota: .
máš pod čepicí
vlaSTně pod hučkou
óóó
.
11.06.2015 - 16:57
jc senior: Děti...hráli jsme si
nikdy mi nechtěla půjčit hvězdu,
že až po válce
Už nepůjčila...
Měl jsem ji rád.
*
04.06.2015 - 01:43
Špáďa: 'De se ukrýval plavý? Rku: E, sed,
a tamle, šelma ta,
í! šla falší
dumlat talmud!
01.06.2015 - 21:32
René Vulkán: už nevím, co mám psát abych se neopakoval
30.05.2015 - 18:28
básněnka: nosím jen hvězdu na svý hrudi
snad kruhem ve mně něco budí
mám ohnutej nos a vůbec neznám předky
že ve vagonech postrádali medojedky?

a jeden každej
měli svou hvězdu
spadlou na zem...
30.05.2015 - 11:37
Psavec: Bolavá, ST.
29.05.2015 - 09:57
Kapka: ST
Byl tam jako vždycky!
Zbytek dílo lidský!
29.05.2015 - 08:34
vavaoko: Největších zvěrstev se na lidech dopouštějí lidé.
Tobě ST
1 ... 436|437|438|439|440|441|442|443|444 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku