zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
15.06.2015 - 23:46
pa100r: u zámku kde STřídaly se slohy, ale to jen na okraj. Ty tvé básně jsou VŽDYCKY o něčem...
15.06.2015 - 23:29
Květka Š.: ST...:-)
15.06.2015 - 21:31
vavaoko: Je radoST číST tvá díla.
15.06.2015 - 21:25
Lota: .
opravdu Nebeské !!!
.
15.06.2015 - 20:09
Kajuta: ST beránkům a pěnám...
15.06.2015 - 11:37
la loba: ST
Mám rádiovku po babičce;-)
15.06.2015 - 11:08
pa100r: beST
15.06.2015 - 00:28
Špáďa: Máte to? Má, dálky vykládám, o, tetám.
14.06.2015 - 20:34
básněnka: smekám hučku:-)
14.06.2015 - 20:25
básněnka: láska existuje...Lumíre
natrhals mi třešně a já si s nimi hrála
pro ušní lalůčky
zas jsem byla malá a tys bral ty mé
z blůzky

do úst
14.06.2015 - 20:03
Lilith: Tak to se usmívám... :-)
ST
14.06.2015 - 20:02
Lilith: A tak se nějak motám a čítám a nestačím se divit a přitom to kakhle nějak znám a vím a nevím a raději ti dám ST ;-)
13.06.2015 - 11:17
sailorr: Jak zpívala Dáda - včéra večer u sila....Některejm lidem holt chybí poetika. Tobě ne :)
a.j.
13.06.2015 - 10:46
vavaoko: Mám pouhé ST
13.06.2015 - 09:28
jitka.svobodova: srdce si jde svou cestou...ST
12.06.2015 - 22:17
12.06.2015 - 21:12
12.06.2015 - 21:11
12.06.2015 - 21:10
12.06.2015 - 20:50
Jezabel: Božský Lumír...
1 ... 435|436|437|438|439|440|441|442|443 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku