zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.06.2015 - 20:38
TetaKazi: Chodím si sm ladit náladu.. a tím teď zrovna nemyslím hospodu :-))
|
17.06.2015 - 22:49
Špáďa: Nerudovsko-Hrabalovské nálady ala zenge
|
17.06.2015 - 22:43
Špáďa: Jo, a blázniny jsou super!
|
17.06.2015 - 21:26
gabkin: znaven z ruční senoseče,
přesto smíchem budím křeče, v těle kterému pot sebral sůl, kdo nečte Zengouše, tak ten je ...... ...okraden o moc pěkný řádky. |
17.06.2015 - 19:30
Květka Š.: ST...
|
17.06.2015 - 13:29
|
17.06.2015 - 10:29
Kapka: Taky trochu trnu, co z toho vykvete (nebo zvadne). ST
|
17.06.2015 - 09:29
divoženka1: ST
|
17.06.2015 - 09:25
divoženka1: ST nedělní:-)
|
17.06.2015 - 09:22
|
17.06.2015 - 00:07
libour: ST...opravdický
|
16.06.2015 - 22:27
sailorr: Říše středu měla zeď. Kdy už stavět, když ne teď?
...pozdě, krize nastupuje rychle. Koule začínaj se měnit v krychle... |
16.06.2015 - 21:17
vavaoko: Nechce to klid. Je to špatně. Víš to ty, vím to já. Ale je nám to houby platné.
Mám jen ST |
16.06.2015 - 21:03
Kajuta: ST a Z z druhých břehů
černým pasažérům... |
16.06.2015 - 21:03
Lilith: Gratulace k 900. dílu :-)
|
16.06.2015 - 21:01
Lilith: Nevím, jestli se mám chechtat nebo plakat a ono to jde obojí naráz... tohle je tedy parádnost!!!
ST+Z :-)) |
16.06.2015 - 19:58
Lilith: jojo, v tom našem městě... ;-)
ST |
16.06.2015 - 15:11
René Vulkán: ta první mi připomína Píseň písní
|
16.06.2015 - 07:17
ttragelaf: :-)
|
15.06.2015 - 23:54
Kapka: Ve voňavé trávě
ruce pod hlavou sním si prima právě bloudím oblohou. Ty mráčky načechrané nejbělejší z bílých na nejmodřejší z modré jedna z vzácných chvílí... ST |


