zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
23.06.2015 - 10:14
vavaoko: Budu jí brát vážně teprve až se nebudu mít čemu smát.
Budu se bát temných mraků až když již nebudu věřit, že zase vyjde Slunce.
Do té doby jsou to opravdu jen čtyři písmena.
Tobě ST
22.06.2015 - 23:25
Ringo: U kávy usnul naposledy i Vávra...
22.06.2015 - 23:21
René Vulkán: jako obyčejně neobyčejné
22.06.2015 - 22:21
libour: ST repus
22.06.2015 - 20:36
Lota: .
A tak všechno je
šátkem zpět život nezavoláš
.
taktéž i moje poklona, zenge
22.06.2015 - 19:31
Mirka Hedbávná: Poklona, zenge.
tot otázka :)
21.06.2015 - 21:23
zvířenka: jen to pověsit na Hák Věčnosti:-)
Zdraví napěněná Nebeská:-))
21.06.2015 - 21:11
21.06.2015 - 21:10
21.06.2015 - 19:01
básněnka: krásně modré...
21.06.2015 - 18:37
Lilith: Nahlédla jsem a dobře mi tak, jsem totiž optimista ;-)
ST
21.06.2015 - 18:34
básněnka: pálíš jak oheň
jsi jako kalvárie
když trnem
do kůže ti
slovo láska žena vryje
a nohy dotýkaj se dlaní


když pupek páře touha
a závrať bere dech


láska je!
a nejen na poslech
21.06.2015 - 18:25
Lilith: Skvělé!
ST
21.06.2015 - 11:08
Květka Š.: ST...(.-)
21.06.2015 - 11:05
Květka Š.: to se mi to líbí...ST...
21.06.2015 - 08:22
21.06.2015 - 08:20
vavaoko: Také z toho mám obavy. Nebudou na ně mít. A já jsem už kripl.
Tobě ST
20.06.2015 - 23:38
matousekKkrejca: bezvadné a souhlas s Lotou ST
20.06.2015 - 23:32
řeka: já na hlavě nic nenosím, takže u mě žádné pod čepicí
ST.
20.06.2015 - 23:22
řeka: láska je i bláznivá a to je jen fajn
ST.
1 ... 432|433|434|435|436|437|438|439|440 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku