zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.10.2015 - 16:58
krizekkk: chrochrochro ST
|
03.10.2015 - 17:37
Amelie M.: bavím se :))) dobrý!
|
03.10.2015 - 15:35
Květka Š.: jejda...ST...
|
03.10.2015 - 11:58
Lilith: Aj...
ST |
03.10.2015 - 09:11
vavaoko: Bejt chudej je někdy i fajn. Moc jsem se bavil.
ST |
03.10.2015 - 08:17
řeka: jen chudých?
ST. |
02.10.2015 - 23:18
Kapka: Cože? Bože! Nejen chudých. Povedené, ST.
|
02.10.2015 - 22:21
Lilith: Krááásné...
ST |
02.10.2015 - 19:09
Mario de Janeiro: vždy radostí se chvěji
v lese když ptáci pějí... |
02.10.2015 - 19:02
|
02.10.2015 - 18:56
detektor: Nádhera....ST
|
02.10.2015 - 18:56
Mario de Janeiro: v parlamentu, tam se dějou věci
když poslušnou píseň pějou švejci k hlasování poslušně se hlásí jenom Baloun jaksi nesouhlasí koalice mu však napoví neboj muslim nesmí vepřový... |
02.10.2015 - 18:44
Mario de Janeiro: když po té lásce člověk velmi lační
povinnost zrodí se alimentační... |
02.10.2015 - 17:04
James Libustka: cetl jsem nekolikrat, super
|
02.10.2015 - 13:43
Květka Š.: ST)))
|
02.10.2015 - 13:41
libour: ST
|
02.10.2015 - 12:46
René Vulkán: hmmmmm
|
02.10.2015 - 11:19
la loba: Z léku se ćasto stává droga
|
02.10.2015 - 09:48
krizekkk: ST
|
02.10.2015 - 06:56
Guanti Rosi: Se ví! ST :O)
|


