zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.10.2015 - 17:07
vavaoko: Obraz nemám. Já si ho furt pamatuju, toho blba bolševickýho.
Tobě ST |
07.10.2015 - 17:03
krizekkk: Chudák STarej popleta...
|
07.10.2015 - 16:53
libour: ST....
|
07.10.2015 - 14:51
Psavec: Jo, ST.
|
07.10.2015 - 14:38
Kajuta: ST
|
07.10.2015 - 10:23
la loba: Název je vskutku originální už jen po jeho přečtení jsem se celá rozechvěla ;-)
|
07.10.2015 - 06:24
ttragelaf: :-) ... muSTafaaaaa
|
06.10.2015 - 23:47
Ringo: My ti ale dovolíme, abys brzy zase vystřihnul další básničky.
|
06.10.2015 - 23:43
René Vulkán: prase z Číny
plný prasečiny |
06.10.2015 - 23:41
René Vulkán: jo
|
06.10.2015 - 21:51
|
06.10.2015 - 21:01
krizekkk: Mně se fakt blbě čtou některé názvy... :-) ST
|
06.10.2015 - 20:58
řeka: tak.
ST. |
06.10.2015 - 20:43
vavaoko: Já jsem jen zvědav, kam potom emigruje ona. Ono to Němcům pomalu dochází.
Tobě ST |
06.10.2015 - 20:39
detektor: Velmi mě oslovuje jak píšeš o aktuálních tématech..ST..:-)
|
05.10.2015 - 21:24
Taikatalvi: Vracím se k té básni stále znova a znova a nepřestane mě udivovat, jak mě to pokaždé zasáhne .
|
05.10.2015 - 13:26
la loba: Já mám ráda vietnamský čuňata;-)))
|
04.10.2015 - 23:24
Špáďa: Téměř všichni jsme chudí,
jen někteří po swingu rudí, když vulkán z Hrádku nad Nisou otřeme předtím larisou... :-) |
04.10.2015 - 22:14
libour: ST :-)
|
04.10.2015 - 20:01
|


