zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
07.10.2015 - 17:07
vavaoko: Obraz nemám. Já si ho furt pamatuju, toho blba bolševickýho.
Tobě ST
07.10.2015 - 17:03
krizekkk: Chudák STarej popleta...
07.10.2015 - 16:53
libour: ST....
07.10.2015 - 14:51
Psavec: Jo, ST.
07.10.2015 - 14:38
Kajuta: ST
07.10.2015 - 10:23
la loba: Název je vskutku originální už jen po jeho přečtení jsem se celá rozechvěla ;-)
07.10.2015 - 06:24
ttragelaf: :-) ... muSTafaaaaa
06.10.2015 - 23:47
Ringo: My ti ale dovolíme, abys brzy zase vystřihnul další básničky. 
06.10.2015 - 23:43
René Vulkán: prase z Číny
plný prasečiny
06.10.2015 - 23:41
06.10.2015 - 21:51
Kapka: Pěkně povedená.
A ten název STrhující
tajná ruka varující...
06.10.2015 - 21:01
krizekkk: Mně se fakt blbě čtou některé názvy... :-) ST
06.10.2015 - 20:58
řeka: tak.
ST.
06.10.2015 - 20:43
vavaoko: Já jsem jen zvědav, kam potom emigruje ona. Ono to Němcům pomalu dochází.
Tobě ST
06.10.2015 - 20:39
detektor: Velmi mě oslovuje jak píšeš o aktuálních tématech..ST..:-)
05.10.2015 - 21:24
Taikatalvi: Vracím se k té básni stále znova a znova a nepřestane mě udivovat, jak mě to pokaždé zasáhne .
05.10.2015 - 13:26
la loba: Já mám ráda vietnamský čuňata;-)))
04.10.2015 - 23:24
Špáďa: Téměř všichni jsme chudí,
jen někteří po swingu rudí,
když vulkán z Hrádku nad Nisou
otřeme předtím larisou... :-)
04.10.2015 - 22:14
libour: ST :-)
04.10.2015 - 20:01
sailorr: ...nezbývá než se zeptat : "Mami, co je to oblouk?"

ST
1 ... 405|406|407|408|409|410|411|412|413 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku