zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
10.10.2015 - 22:09
libour: ST...
10.10.2015 - 21:30
řeka: ST.
10.10.2015 - 21:25
Guanti Rosi: Nádhera zenge. ST :O)
10.10.2015 - 20:45
vavaoko: Mám jen ST
09.10.2015 - 20:09
Dota Slunská: i když nekomentuju, pořád čtu, pač tady to nejde jinak
08.10.2015 - 21:19
zenge: děkuji všem
jste můj šém!
08.10.2015 - 21:16
sailorr: Sedí takhle tam dole partička - Nicolae, Benito, Muamare, Leo, Saddám a koukaj nahoru, jak utíká bakelitová Angela. A říkaj si - zdrhne?nezdrhne?
a.j.
08.10.2015 - 20:13
Elisha: ne "kam vítr tam plášť", ale projít středem bez fanatismu se STejně vyplácí.........
08.10.2015 - 15:34
Lota: .
že zahradu rozkoše Bůh na zemi stvořil
jen kdyby to neviděl každý po svém
.
ST Tobě na stotisíckrát :-)))))
08.10.2015 - 10:39
Květka Š.: ST...:)
08.10.2015 - 08:57
Mario de Janeiro: Stálý obdiv tvému talentu a inteligenci.
Také radost z tvého bytí. Díky.
08.10.2015 - 00:23
Ringo: Obdiv každé třepetalce,
bojovala proti válce... ;-)
07.10.2015 - 22:43
enigman: kup si lízátko...
07.10.2015 - 21:28
Kapka: ST
07.10.2015 - 19:30
07.10.2015 - 19:19
řeka: stále samý změny, zase budou
ST.
07.10.2015 - 19:06
Guanti Rosi: Husák nám visel na základní škole nad katedrou, doma v předsíni zas bronzový Jan Žižka, v knihovně Komenský, pod postelí krabice plná pohlednic ze Spojených států, na půdě schovaný Masaryk a za zády dva estébáci. Teda tolik pozornosti a péče jsme od té doby nezažili. Člověk si někdy připadá až osamělý. :oD ST
07.10.2015 - 18:10
Kajuta: Gustava si pamatuju, když jsem byl malej... koukal na mě z obrazu v ozdravovně ve Zlatých Horách.
Nechápal jsem nikdy babiččinu průpovídku:
Husák byl kurva Rusák...

ST
07.10.2015 - 18:10
Lilith: To je tedy síla...
ST
07.10.2015 - 17:46
1 ... 404|405|406|407|408|409|410|411|412 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku