zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.10.2015 - 22:09
libour: ST...
|
10.10.2015 - 21:30
řeka: ST.
|
10.10.2015 - 21:25
Guanti Rosi: Nádhera zenge. ST :O)
|
10.10.2015 - 20:45
vavaoko: Mám jen ST
|
09.10.2015 - 20:09
Dota Slunská: i když nekomentuju, pořád čtu, pač tady to nejde jinak
|
08.10.2015 - 21:19
zenge: děkuji všem
jste můj šém! |
08.10.2015 - 21:16
sailorr: Sedí takhle tam dole partička - Nicolae, Benito, Muamare, Leo, Saddám a koukaj nahoru, jak utíká bakelitová Angela. A říkaj si - zdrhne?nezdrhne?
a.j. |
08.10.2015 - 20:13
Elisha: ne "kam vítr tam plášť", ale projít středem bez fanatismu se STejně vyplácí.........
|
08.10.2015 - 15:34
Lota: .
že zahradu rozkoše Bůh na zemi stvořil jen kdyby to neviděl každý po svém . ST Tobě na stotisíckrát :-))))) |
08.10.2015 - 10:39
Květka Š.: ST...:)
|
08.10.2015 - 08:57
Mario de Janeiro: Stálý obdiv tvému talentu a inteligenci.
Také radost z tvého bytí. Díky. |
08.10.2015 - 00:23
Ringo: Obdiv každé třepetalce,
bojovala proti válce... ;-) |
07.10.2015 - 22:43
enigman: kup si lízátko...
|
07.10.2015 - 21:28
Kapka: ST
|
07.10.2015 - 19:30
detektor: ST
|
07.10.2015 - 19:19
řeka: stále samý změny, zase budou
ST. |
07.10.2015 - 19:06
Guanti Rosi: Husák nám visel na základní škole nad katedrou, doma v předsíni zas bronzový Jan Žižka, v knihovně Komenský, pod postelí krabice plná pohlednic ze Spojených států, na půdě schovaný Masaryk a za zády dva estébáci. Teda tolik pozornosti a péče jsme od té doby nezažili. Člověk si někdy připadá až osamělý. :oD ST
|
07.10.2015 - 18:10
Kajuta: Gustava si pamatuju, když jsem byl malej... koukal na mě z obrazu v ozdravovně ve Zlatých Horách.
Nechápal jsem nikdy babiččinu průpovídku: Husák byl kurva Rusák... ST |
07.10.2015 - 18:10
Lilith: To je tedy síla...
ST |
07.10.2015 - 17:46
la loba: ST
|


