zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
15.10.2015 - 10:56
la loba: LSD mi tedy nic neobjasnilo no ale nevadí jsou i jiné drogy Haha
Tvoje básně jsou určitě návykové ST
14.10.2015 - 22:45
Kajuta: tiché ST...
14.10.2015 - 20:45
14.10.2015 - 20:20
Ringo: Ty pomlouváš duhu, já tvoje dílko ne. ;-)
14.10.2015 - 20:08
vavaoko: Netuším, čím bych měl být. Netuším totiž, ani kým jsem.
Možná o to ani nestojím.
ST
14.10.2015 - 19:50
14.10.2015 - 19:01
Mario de Janeiro: dilema jisté řeším
zda nehřeším či hřeším
když na zimu se těším
na jaro ale taky
to vracejí se ptáky...ST!
14.10.2015 - 18:49
Mario de Janeiro: kdyby ale na Kleti
pekli v akci berana
to by potom i v den všední
byla hora narvaná...ST!
14.10.2015 - 18:44
Mario de Janeiro: ach proč jen nejsme čím bychom měli být jen tak, přirozeně...ST!!!
14.10.2015 - 18:33
ttragelaf: :-)... patlamo, patlamo ST**
14.10.2015 - 17:31
zenge: krizekkk: Povídal kdysi, že jo;-)
ď
14.10.2015 - 17:07
krizekkk: Allenu Ginsbergovi by se líbila. ?
14.10.2015 - 16:40
zenge: detektor: Vždyť mé taky
žiju podle písma Ethana a Pančoděje;-)
ď
14.10.2015 - 16:36
detektor: Nádhera, mé experimentování v této oblasti se zaSTavilo o C2H5OH a asi už tak i dožiju, ale je to krása...:-)
13.10.2015 - 20:16
visla: wandern/schön:-)
13.10.2015 - 14:07
la loba: Ozvěnou zní ST volání
12.10.2015 - 20:03
Květka Š.: :)= ST...
12.10.2015 - 17:45
Dota Slunská: dr.Van není žádnej turistickej drban
12.10.2015 - 12:22
enigman: na Kleti se vykotím...
12.10.2015 - 09:29
básněnka: Pohled boží...zbásněný někam do podloží...
1 ... 402|403|404|405|406|407|408|409|410 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku