zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.10.2015 - 10:56
la loba: LSD mi tedy nic neobjasnilo no ale nevadí jsou i jiné drogy Haha
Tvoje básně jsou určitě návykové ST |
14.10.2015 - 22:45
Kajuta: tiché ST...
|
14.10.2015 - 20:45
obaleč jabloňový: ST.
|
14.10.2015 - 20:20
Ringo: Ty pomlouváš duhu, já tvoje dílko ne. ;-)
|
14.10.2015 - 20:08
|
14.10.2015 - 19:50
obaleč jabloňový: ST.
|
14.10.2015 - 19:01
Mario de Janeiro: dilema jisté řeším
zda nehřeším či hřeším když na zimu se těším na jaro ale taky to vracejí se ptáky...ST! |
14.10.2015 - 18:49
Mario de Janeiro: kdyby ale na Kleti
pekli v akci berana to by potom i v den všední byla hora narvaná...ST! |
14.10.2015 - 18:44
Mario de Janeiro: ach proč jen nejsme čím bychom měli být jen tak, přirozeně...ST!!!
|
14.10.2015 - 18:33
ttragelaf: :-)... patlamo, patlamo ST**
|
14.10.2015 - 17:31
zenge: krizekkk: Povídal kdysi, že jo;-)
ď |
14.10.2015 - 17:07
krizekkk: Allenu Ginsbergovi by se líbila. ?
|
14.10.2015 - 16:40
|
14.10.2015 - 16:36
detektor: Nádhera, mé experimentování v této oblasti se zaSTavilo o C2H5OH a asi už tak i dožiju, ale je to krása...:-)
|
13.10.2015 - 20:16
visla: wandern/schön:-)
|
13.10.2015 - 14:07
la loba: Ozvěnou zní ST volání
|
12.10.2015 - 20:03
Květka Š.: :)= ST...
|
12.10.2015 - 17:45
Dota Slunská: dr.Van není žádnej turistickej drban
|
12.10.2015 - 12:22
enigman: na Kleti se vykotím...
|
12.10.2015 - 09:29
básněnka: Pohled boží...zbásněný někam do podloží...
|


