zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.10.2015 - 22:13
řeka: ST.
|
11.10.2015 - 20:38
krizekkk: Turistická na druhou. ;-)
|
11.10.2015 - 20:29
krizekkk: kosa
|
11.10.2015 - 18:23
Bastet: Tam nahoře
žalu dáš vale tvé starosti nicotné zdají se a tak malé škoda, že nesvedem i v nížině na věci koukat se s nadhledem... |
11.10.2015 - 17:06
Lilith: Taky jsme si letos užili cestu lanovkou a poseděli na kamenech a navštívili hvězdárnu na Kleti :-) ale bylo vedro jak v peci ;-)
ST |
11.10.2015 - 16:24
Kajuta: ST za Kleť. .)
|
11.10.2015 - 13:33
ttragelaf: ST pro dr. Van Dra
|
11.10.2015 - 12:37
Květka Š.: st..
|
11.10.2015 - 12:31
zenge: vavaoko: Na Kleť se chodí i v noci;-)
-ď- |
11.10.2015 - 12:29
vavaoko: Kolem pátý na Kleti? To jsi teda borec. Leda bys tam spal. Ale stejně je to paráda. ST
|
11.10.2015 - 12:07
Kapka: STíhám jenST
|
11.10.2015 - 11:46
libour: ST
|
11.10.2015 - 11:33
labuť: ST za toulání... kolem pátý :-))
|
11.10.2015 - 10:33
detektor: ST
|
11.10.2015 - 10:32
labuť: Tak a je to tady... zima :-(( ještě, že mám zásoby rumu a švestek :-))
|
11.10.2015 - 09:36
Dota Slunská: mám ráda tyhle nádechy
|
11.10.2015 - 08:49
Kajuta: ST
|
11.10.2015 - 00:33
René Vulkán: chutnala mi
|
11.10.2015 - 00:20
Kapka: ST
|
10.10.2015 - 23:13
|


