zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
11.10.2015 - 22:13
řeka: ST.
11.10.2015 - 20:38
krizekkk: Turistická na druhou. ;-)
11.10.2015 - 20:29
krizekkk: kosa
11.10.2015 - 18:23
Bastet: Tam nahoře
žalu dáš vale
tvé starosti
nicotné zdají se
a tak malé

škoda, že nesvedem
i v nížině na věci
koukat se s nadhledem...
11.10.2015 - 17:06
Lilith: Taky jsme si letos užili cestu lanovkou a poseděli na kamenech a navštívili hvězdárnu na Kleti :-) ale bylo vedro jak v peci ;-)
ST
11.10.2015 - 16:24
Kajuta: ST za Kleť. .)
11.10.2015 - 13:33
ttragelaf: ST pro dr. Van Dra
11.10.2015 - 12:37
11.10.2015 - 12:31
zenge: vavaoko: Na Kleť se chodí i v noci;-)
-ď-
11.10.2015 - 12:29
vavaoko: Kolem pátý na Kleti? To jsi teda borec. Leda bys tam spal. Ale stejně je to paráda. ST
11.10.2015 - 12:07
Kapka: STíhám jenST
11.10.2015 - 11:46
libour: ST
11.10.2015 - 11:33
labuť: ST za toulání... kolem pátý :-))
11.10.2015 - 10:33
11.10.2015 - 10:32
labuť: Tak a je to tady... zima :-(( ještě, že mám zásoby rumu a švestek :-))
11.10.2015 - 09:36
Dota Slunská: mám ráda tyhle nádechy
11.10.2015 - 08:49
Kajuta: ST
11.10.2015 - 00:33
René Vulkán: chutnala mi
11.10.2015 - 00:20
Kapka: ST
10.10.2015 - 23:13
Lota: .
jako vždycky
zážitek číST
TĚ !!!
.
1 ... 403|404|405|406|407|408|409|410|411 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku