zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.10.2015 - 04:01
řeka: ST.
|
18.10.2015 - 00:36
libour: ST
|
17.10.2015 - 23:52
René Vulkán: tys bezedná studna rýmů
|
17.10.2015 - 23:50
René Vulkán: bývá to tu kostrbatý
středa ráno .. kolem pátý. cítím se jak vedví v pondělí kolem jedný |
17.10.2015 - 22:55
Ringo: I kdybych měl místo nuly druhou „klapzubovu jedenáctku“, tak bych s německou ženou český národ asi moc nezregeneroval.
|
17.10.2015 - 22:53
Kajuta: ST
|
17.10.2015 - 18:07
Mario de Janeiro: Až bosou spatřím smrtku s kosou
vím přesně co s ní podniknu vezmu jí nářadí naplácám pozadí a nakonec ji přefiknu...ST! |
17.10.2015 - 14:37
Květka Š.: ST...
|
17.10.2015 - 12:02
labuť: Raději nechci vědět kým bych měla být... škyt... :-))
|
16.10.2015 - 19:17
vavaoko: Nějak na tebe ten podzim padá. Na mě také. Ale ty si to užíváš.To já neumím. Máš ST
|
16.10.2015 - 09:13
Ringo: Po prectení tvého díla nastala tradicní vec - líbilo se mi.
|
15.10.2015 - 23:24
libour: ST
|
15.10.2015 - 20:32
krizekkk: Co tu říci ke smrti? Až prožiju, nesdělím.ST
|
15.10.2015 - 18:33
libour: ST...
|
15.10.2015 - 15:49
detektor: Opět excelentní....téma i provedení...ST
|
15.10.2015 - 15:00
řeka: smrt je krásná, tichá a klidná...jen to umírání bolí
ST. |
15.10.2015 - 13:36
Květka Š.: ST...
|
15.10.2015 - 13:27
Lilith: ST
|
15.10.2015 - 12:27
Lilith: ST
|
15.10.2015 - 11:53
la loba: Bylo by fajn zemřít ve spánku a ne v hrůze a bolesti...uvidíme...
|


