zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.10.2015 - 11:35
Mario de Janeiro: na regeneraci jako vždycky
pracuji velmi energicky denně si bycha honím závidím jen těm koním (hlavu) jednou týdně plavu a není žádná náhoda to vše pro blaho národa navzdory sviním činím... ST! |
25.10.2015 - 11:24
Mario de Janeiro: krásně jsi popsal lásku bolest, zklamání a ještě jsi dojal přítomné dámy i pány, kteří tě zahrnuli soucitem. Nicméně věřím, že se nejedná o autentický prožitek, ale pouze o úžasné vyznání. ST!
|
25.10.2015 - 11:15
Mario de Janeiro: Má pravdu strýc. Jenom bych podotknul, že by asi bylo proti veškeré logice, kdyby ti šmejdi zkoušeli tvrdit, že člověčinu likvidují dobří a poctiví člověci tím,že mají cit a soudnost.
|
24.10.2015 - 15:47
Květka Š.: ST)))
|
24.10.2015 - 04:07
Houda: Máš naprosto úžasnej projev...ST (P.S. po sedmým taky?)
|
24.10.2015 - 04:03
Houda: :-)) ST...lítám, padám, sněžím
|
24.10.2015 - 03:57
Houda: :-))))) jako vždy...hořkokysele, leč směle.
|
24.10.2015 - 03:54
Houda: :-)) dobře vy,pane Zenge...
|
24.10.2015 - 03:52
Houda: Naprosto úžasně popsané pocity...ST
|
23.10.2015 - 21:17
gabkin: už se těším, jak zpracuješ domažlické nářečí.
|
23.10.2015 - 20:05
Mirka Hedbávná: Napiču je to, a krásný:)
|
23.10.2015 - 19:36
vavaoko: Já jim nikdy nerozuměl. Ale nebylo to tou řečí. Ale nedávám jim vinu. Já to jen vidím jinak.
Tobě ST |
23.10.2015 - 19:33
Psavec: Kolem pátý nevím o světe, ST.
|
23.10.2015 - 19:31
Psavec: Ostrava je fajne město, ST.
|
23.10.2015 - 19:29
Psavec: Jo, ST.
|
23.10.2015 - 19:27
Psavec: ST.
|
23.10.2015 - 19:27
Psavec: I o smrti se dá hezky psát, ST.
|
23.10.2015 - 18:47
Ringo: Nejvíc se mi líbí ta romantická část o červánkách.
|
23.10.2015 - 17:03
krizekkk: To ti kamo vubec nima na piču, fajně si to popsal, jak to chodi v mojim rodnym kraju. :-)
|
23.10.2015 - 16:53
|


