zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
25.10.2015 - 11:35
Mario de Janeiro: na regeneraci jako vždycky
pracuji velmi energicky
denně si bycha honím
závidím jen těm koním (hlavu)
jednou týdně plavu
a není žádná náhoda
to vše pro blaho národa
navzdory sviním
činím...
ST!
25.10.2015 - 11:24
Mario de Janeiro: krásně jsi popsal lásku bolest, zklamání a ještě jsi dojal přítomné dámy i pány, kteří tě zahrnuli soucitem. Nicméně věřím, že se nejedná o autentický prožitek, ale pouze o úžasné vyznání. ST!
25.10.2015 - 11:15
Mario de Janeiro: Má pravdu strýc. Jenom bych podotknul, že by asi bylo proti veškeré logice, kdyby ti šmejdi zkoušeli tvrdit, že člověčinu likvidují dobří a poctiví člověci tím,že mají cit a soudnost.
24.10.2015 - 15:47
24.10.2015 - 04:07
Houda: Máš naprosto úžasnej projev...ST (P.S. po sedmým taky?)
24.10.2015 - 04:03
Houda: :-)) ST...lítám, padám, sněžím
24.10.2015 - 03:57
Houda: :-))))) jako vždy...hořkokysele, leč směle.
24.10.2015 - 03:54
Houda: :-)) dobře vy,pane Zenge...
24.10.2015 - 03:52
Houda: Naprosto úžasně popsané pocity...ST
23.10.2015 - 21:17
gabkin: už se těším, jak zpracuješ domažlické nářečí.
23.10.2015 - 20:05
Mirka Hedbávná: Napiču je to, a krásný:)
23.10.2015 - 19:36
vavaoko: Já jim nikdy nerozuměl. Ale nebylo to tou řečí. Ale nedávám jim vinu. Já to jen vidím jinak.
Tobě ST
23.10.2015 - 19:33
Psavec: Kolem pátý nevím o světe, ST.
23.10.2015 - 19:31
Psavec: Ostrava je fajne město, ST.
23.10.2015 - 19:29
Psavec: Jo, ST.
23.10.2015 - 19:27
Psavec: ST.
23.10.2015 - 19:27
Psavec: I o smrti se dá hezky psát, ST.
23.10.2015 - 18:47
Ringo: Nejvíc se mi líbí ta romantická část o červánkách.
23.10.2015 - 17:03
krizekkk: To ti kamo vubec nima na piču, fajně si to popsal, jak to chodi v mojim rodnym kraju. :-)
23.10.2015 - 16:53
zenge: díky všem
jste můj šém!
;-)
1 ... 399|400|401|402|403|404|405|406|407 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku