zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.10.2015 - 20:25
krizekkk: Něco z toho vane. ST
|
29.10.2015 - 19:54
Kapka: Nádhera, ST
|
29.10.2015 - 19:52
|
29.10.2015 - 19:44
vavaoko: Skvělé. ST
|
29.10.2015 - 17:01
krizekkk: Knajpa jako azyl...
|
29.10.2015 - 12:27
Psavec: Líbí, ST.
|
29.10.2015 - 11:54
Lilith: To je tedy smršť ;-)
ST |
29.10.2015 - 11:23
Květka Š.: ST...
|
29.10.2015 - 10:24
vavaoko: Holený i neholený.
Suchý, nebo propocený. Šerý, nebo osvícený. Svěží, nebo unavený. V knajpě se nám dobře sedí. I když "doktor" na nás hledí. Tobě ST Pouhé st. |
29.10.2015 - 08:32
Ringo: Ale kdyz se prebere, tak muze být knajpa i cuza.
|
29.10.2015 - 07:17
Kajuta: ST .)
|
29.10.2015 - 05:04
divoženka1: ST
|
28.10.2015 - 21:30
libour: souhlas-ST
|
28.10.2015 - 20:49
detektor: je.....ST
|
27.10.2015 - 08:28
René Vulkán: už to za mě řekli
|
27.10.2015 - 00:16
Kajuta: ST od Ignaca Pičmana. .)
|
26.10.2015 - 22:08
Jana M.: Já taky myslím, že je.
|
26.10.2015 - 00:23
TetaKazi: jedním slovem - dechberoucí..
|
25.10.2015 - 20:35
libour: ST
|
25.10.2015 - 20:12
j.m.: Skvělá!
|


