zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.10.2015 - 15:38
|
31.10.2015 - 15:34
Levandule: Právě dočítám knihu Musela jsem zemřít. Vynikající, doporučuji.
|
31.10.2015 - 14:19
krizekkk: Svět je poklad. Indy.
|
31.10.2015 - 14:05
Mario de Janeiro: Zato dneska se nám žije
nikde nikdo neudává nekrade a nešpehuje kdekdo u krejčího šije budoucnost má každý skvělou škoda že ty mlejny melou... |
31.10.2015 - 13:56
Mario de Janeiro: Máš v sobě cituplno
umíš mít hodně rád tak můžeš o tom psát...ST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
31.10.2015 - 12:22
Květka Š.: /..ST../ :-)
|
31.10.2015 - 10:45
Mario de Janeiro: Nemohu ti prominout, že jsi mohl pominout, Třebenice, Slapy, hráz i nás.
U nás to tak nežije, jsme však blíž než Indie. ST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! |
30.10.2015 - 23:07
Lilith: Za slony a psy ST :-)
|
30.10.2015 - 20:52
Vorejs: ST
|
30.10.2015 - 19:12
vavaoko: ST
|
30.10.2015 - 17:53
libour: ST...
|
30.10.2015 - 17:31
Kapka: ST
|
30.10.2015 - 14:33
Ringo: Rád bych tě sepsul, vbodnul jed kobry,
však musím zas chválit – víc nežli dobrý. ;-) |
30.10.2015 - 12:59
Květka Š.: :´) ST
|
30.10.2015 - 10:03
Lilith: Áno...
ST |
30.10.2015 - 08:44
sailorr: a.j.
|
29.10.2015 - 22:41
|
29.10.2015 - 21:38
Ringo: Rozhodně nemíním trhat partu, takže vyštěknu něco o velmi kvalitním díle.
|
29.10.2015 - 21:10
TvojeLabuť: Moc hezké
ST |
29.10.2015 - 21:05
Jana M.: Souhlasím. (viz můj poslední pokus o poezii)
Krásné verše. |


