zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.12.2015 - 09:20
Kapka: STojím si za svým - paráda!
Jedna z těch co si zakládám. |
02.12.2015 - 09:11
Kapka: ST
|
01.12.2015 - 23:24
detektor: ST...těším se na každý nový zážitek..
|
01.12.2015 - 22:54
Ringo: Uff, já jsem se po prvním verši strašně leknul, že jde o trombózu! Krve by se ve mně nedořezal... ;-)
|
01.12.2015 - 14:10
Květka Š.: ST...a dík za ty sbírky...
|
01.12.2015 - 10:02
divoženka1: suprová a ten závěr od Wericha ST
|
01.12.2015 - 07:40
|
01.12.2015 - 07:36
René Vulkán: už se rozsvítily
vánoční stromy že tohle mšsto má ho hezčí? kdo by letos záviděl? už se rožly vánoční stromy tajně, aby Ahmed neviděl |
30.11.2015 - 22:44
libour: dávám eSTéé
skvostné, hezkéé...... |
30.11.2015 - 21:24
vavaoko: I Honza Werichů by se bavil.
ST |
30.11.2015 - 21:11
matousekKkrejca: ST a dík, bylo to hezké
|
30.11.2015 - 20:31
Kajuta: Ufff... síla
ST |
30.11.2015 - 20:00
Ringo: Na fusekle běží akce,
vzplála bitva, bere dech, senior spí věčně, sladce, udupanej, prostě pech... |
30.11.2015 - 19:57
Lilith: Ufff... síla
ST |
30.11.2015 - 19:42
detektor: SkvoSTný zážitek
|
30.11.2015 - 15:12
Mario de Janeiro: ...že to pan Alláh dopouští
jen Kalousek mu odpouští budem (žít?) všichni na poušti! ST! |
30.11.2015 - 13:57
Psavec: ST.
|
30.11.2015 - 13:38
madison: eSTé
|
30.11.2015 - 11:13
Mario de Janeiro: svátek je vždy když vykročím
když vyseru se, vymočím a kdykoli se probudím žiju a už se nenudím...(ze sb. radosti stáří) ST! |
30.11.2015 - 11:09
|


