zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.11.2015 - 14:24
la loba: ST....
|
22.11.2015 - 22:58
|
22.11.2015 - 22:34
Špáďa: Milý zenge, dovol mně, abych tě také chlapsky objal kolem ramen, byť vánoce ještě daleko. Za tvé hluboce lidské verše.
|
22.11.2015 - 22:05
Květka Š.: Mně na pc myši občas kočka sedí...ST...
|
22.11.2015 - 21:56
Květka Š.: ST...
|
22.11.2015 - 20:29
pa100r: STo tipů ti píšu, stejně budou jen dva, tak si tu velkorysoST nemusím a nebudu vyčítat. Píšeš vždycky dobře po svém, ale tohle - jsi napsal mimořádně dobře pro mne...
|
22.11.2015 - 20:28
Ringo: Myslel si si na knírače,
teď dovádíš s počítačem. :-) |
22.11.2015 - 18:54
Zasr. romantik: Semi Tolíbí!
|
22.11.2015 - 18:49
|
22.11.2015 - 14:51
divoženka1: ST!!!!!:-)
|
22.11.2015 - 14:13
Kapka: Výborné! ST
|
22.11.2015 - 13:32
zenge: Kajita, Lilith:
pokorné dík;-) |
22.11.2015 - 12:23
Lilith: Paráda...
ST |
22.11.2015 - 12:16
Kajuta: tichésvaténoční ST
|
22.11.2015 - 11:31
zenge: madison,libour:
pokorné dík;-) |
22.11.2015 - 11:29
libour: mám pocit že ses trefil do černého
ostatně jako vždycky tak krásně poeticky............................ST |
22.11.2015 - 11:27
madison: nenapodobitelněgeniálníverše...eSTéééé
|
22.11.2015 - 11:20
zenge: detektor,vavaoko:
pokorné dík;-) |
22.11.2015 - 11:16
vavaoko: Tvůj pohled na věc je něčím, na co se vždy těším.
ST |
22.11.2015 - 11:11
detektor: ST
|


