zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.11.2015 - 12:09
Květka Š.: opět moc dobrý...ST...:-)
|
27.11.2015 - 23:05
Ringo: Svědomí čtenáře mi velí,
pochválit dílko o prdeli. A báseň – dle toho, co jsem našel v ní – přeřaď si mezi srandovní. :-) |
27.11.2015 - 21:41
madison: geniální eSTééé
|
27.11.2015 - 20:45
Lilith: Já jen čubrním, neb jsem si myslela, že jsem otrlá, ale úsměv údivem mi upad, přesto musím se dál usmívat... :-)
ST* |
27.11.2015 - 20:26
matousekKkrejca: sic jsem se řehtal, ale úplně tak k smíchu to není, že ne? ST
|
27.11.2015 - 20:15
detektor: SkvoSTné...
|
27.11.2015 - 20:01
vavaoko: Jo. Někdy je to i o svátcích mezi svátky.
Mám jen ST |
27.11.2015 - 19:35
Guanti Rosi: Jo, to je místo, kam slunce nezasvítí. :oD ST
|
27.11.2015 - 18:36
Clay: I život i ta prdel i pobyt v ní, všechno je to vlastně umění, kýč i brak. Ale proč si to neužít? :) ST
|
27.11.2015 - 17:51
|
27.11.2015 - 17:46
|
27.11.2015 - 17:31
libour: přes slzy od smíchu které mě zastříkaly brejle nevidím na monitor.................ST ***+Z ufff tedy ......:-))
|
27.11.2015 - 01:04
Špáďa: Zajímavě namícháno!
|
26.11.2015 - 22:33
Špáďa: Prosluněná vůní písků a skal
|
26.11.2015 - 15:37
sailorr: Maxim Kravčuk se chtěl jednou setkat s Dalajlámou. Už nechce. Ale Tibet má rád.
a.j. |
25.11.2015 - 16:40
krizekkk: Za chlapa s bederní rouškou ST.
|
25.11.2015 - 16:30
krizekkk: W.A.S.T
|
25.11.2015 - 13:47
valerie: dá se říct že jsou ty řádky o smutných věcech, ale usmívám se, nad tou pravdivoSTí a nad tvým umem to tak hezky dát dohromady
|
25.11.2015 - 09:44
Dota Slunská: Bavíš.
(věz, Tibaťanů bývá šest) :) |
25.11.2015 - 07:41
René Vulkán: chtěl jsem býti
v Lhase a bál se zase že vožeru se jak to prase naštěstí jsem potkal mnichy z propadlými břichy a ta jejich askeze přivedla mě k bodu že už piju jenom vodu |


