zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.12.2015 - 15:27
Lilith: ST
|
07.12.2015 - 15:03
Lilith: Jo...
ST |
07.12.2015 - 11:14
enigman: čupr...
|
06.12.2015 - 20:54
Kapka: ...achjo
ST |
06.12.2015 - 20:40
Ringo: Ale vždyť ty jsi také nepoučitelný – pořád a pořád píšeš hezký básničky. Skoro světový. :-)
|
06.12.2015 - 20:06
|
06.12.2015 - 19:40
libour: ček se nepoučí!- holt je to marný, je to marný, je to marný..............ale tvé dílo marné není ST
|
06.12.2015 - 19:17
detektor: Je to opět veliká krása....ST
|
06.12.2015 - 19:05
vavaoko: Máš ST
|
06.12.2015 - 16:58
krizekkk: proSTě píšeš skvěle
|
06.12.2015 - 16:27
krizekkk: smiju se ST
|
06.12.2015 - 16:12
krizekkk: Láska má osnovy snový... ST
|
06.12.2015 - 15:59
krizekkk: básně jo, Honzovo výrok taky ST
|
06.12.2015 - 12:02
Květka Š.: ST :-)
|
06.12.2015 - 11:31
Kajuta: ST Dantemu
i zengemu |
06.12.2015 - 10:43
detektor: ST
|
06.12.2015 - 03:14
řeka: ST.
|
05.12.2015 - 20:21
matousekKkrejca: ten Acenes to trefil a Ty taky - potřeboval bych k Tobě na školení jak se mají psát básně... ST
|
05.12.2015 - 20:06
visla: ST
|
05.12.2015 - 18:21
Psavec: ST.
|


