zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.11.2015 - 07:38
|
25.11.2015 - 07:32
René Vulkán: plno klasiků básníků (např. Vrchlický) psalo na "objem"
a tak se mezi skvosty dostala i spousta marastu zajímavý je, že v tvém objemu marast není |
24.11.2015 - 20:56
krizekkk: Poklonkování je mi cizí, poklona.
|
24.11.2015 - 20:55
krizekkk: ...
|
24.11.2015 - 19:27
TetaKazi: St - dvakrát - jedno za povedené dílo a druhé k těm tvým dnešním libresáckým narozeninám... ;-))
|
24.11.2015 - 17:34
matousekKkrejca: Krása, dík za hezký zážitek tak jako vždy ST a ještě si to založím
|
24.11.2015 - 16:41
valerie: Tohle mě baví Tibeťané s pilatesem by zasloužili svůj ST, bohužel :-)
|
24.11.2015 - 11:40
Květka Š.: :-) ST (-:
|
24.11.2015 - 09:55
Lilith: :-)
ST |
24.11.2015 - 07:13
Kajuta: tiché ST...
|
24.11.2015 - 06:22
divoženka1: ST :-)
|
24.11.2015 - 00:37
Psavec: Bavíš, ST.
|
24.11.2015 - 00:36
Psavec: Bezva, ST.
|
24.11.2015 - 00:35
Psavec: Jasný ST.
|
23.11.2015 - 20:45
vavaoko: A byls tam? Klidně bych tomu věřil.
Máš ST |
23.11.2015 - 19:54
detektor: ST...vždy se těším na Tvoje díla...
|
23.11.2015 - 19:08
Ringo: Formulace „v ťikťak směru“
je moc hezká, na mou věru. |
23.11.2015 - 18:23
Kapka: U nás přiSTávají i jinde :-)
|
23.11.2015 - 18:13
libour: eSTé- je to hezké.....
|
23.11.2015 - 17:17
zenge: děti: díky:-)
|


