zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
08.12.2015 - 16:25
zenge: bomejka, kapka,kajuta,řeka,ringo,madison,špáďa,květka- vřelé díky jste můj šém;-)
08.12.2015 - 13:17
Květka Š.: ST...:-))
08.12.2015 - 01:22
Špáďa: Tisíckrát žehnám! — Zavel! (Nes!)
Žabky — toť léto rozmarný!
(Ne lítat se válet do Varny.)
Kéž by jak včera bylo dnes.
Na tvýho děda! (Žabky už nedá.)
Na soudruhy a parablafy
pindulonu i školní grafy!


Ať si klidně tisknou, my si ale jejich výtisky dolarů korunu rozvracet nedáme!
08.12.2015 - 01:06
madison: saluto ...eSTéééé
07.12.2015 - 23:47
Ringo: Tvé štěky mne rozhodně nepřinutily k zoufalému vytí... :-)
07.12.2015 - 22:48
řeka: i já "jen" ST.
07.12.2015 - 22:40
Kajuta: ST + :-)
07.12.2015 - 21:04
Kapka: S úsměvem na rtu, netrhám partu, taky ST
07.12.2015 - 20:28
Bomejka: dávám ST)
07.12.2015 - 20:02
zenge: Libour: Přijde mi slušné občas poděkovat;-)Ď!
07.12.2015 - 20:01
zenge: vavaoko: To neni jen;-)
Ď
07.12.2015 - 20:01
libour: ST ;-)
07.12.2015 - 19:59
vavaoko: Já mám jen ST. Jako vlastně vždy.
07.12.2015 - 19:54
zenge: Ludvík Brajer: Ď
rád tě zasejc vidím tu;-)
07.12.2015 - 19:52
Ludvík Brejer: Kaputo :)
07.12.2015 - 19:51
zenge: to detektor: Ď a čest;-)
07.12.2015 - 19:46
detektor: velmi se mi líbí Tvůj STyl vlaSTenectví...(dal jsem to raději dvakrát, aby se to ujalo..:-)
07.12.2015 - 17:33
krizekkk: ;-) ček je ček...
07.12.2015 - 17:09
řeka: Třetí světovou? ček je nepoučitelný.... Poklona tvému dílku, básníku
ST*.
07.12.2015 - 16:20
Květka Š.: ST...:-)
1 ... 383|384|385|386|387|388|389|390|391 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku