zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.12.2015 - 16:25
zenge: bomejka, kapka,kajuta,řeka,ringo,madison,špáďa,květka- vřelé díky jste můj šém;-)
|
08.12.2015 - 13:17
Květka Š.: ST...:-))
|
08.12.2015 - 01:22
Špáďa: Tisíckrát žehnám! — Zavel! (Nes!)
Žabky — toť léto rozmarný! (Ne lítat se válet do Varny.) Kéž by jak včera bylo dnes. Na tvýho děda! (Žabky už nedá.) Na soudruhy a parablafy pindulonu i školní grafy! Ať si klidně tisknou, my si ale jejich výtisky dolarů korunu rozvracet nedáme! |
08.12.2015 - 01:06
madison: saluto ...eSTéééé
|
07.12.2015 - 23:47
Ringo: Tvé štěky mne rozhodně nepřinutily k zoufalému vytí... :-)
|
07.12.2015 - 22:48
řeka: i já "jen" ST.
|
07.12.2015 - 22:40
Kajuta: ST + :-)
|
07.12.2015 - 21:04
Kapka: S úsměvem na rtu, netrhám partu, taky ST
|
07.12.2015 - 20:28
Bomejka: dávám ST)
|
07.12.2015 - 20:02
zenge: Libour: Přijde mi slušné občas poděkovat;-)Ď!
|
07.12.2015 - 20:01
zenge: vavaoko: To neni jen;-)
Ď |
07.12.2015 - 20:01
libour: ST ;-)
|
07.12.2015 - 19:59
vavaoko: Já mám jen ST. Jako vlastně vždy.
|
07.12.2015 - 19:54
zenge: Ludvík Brajer: Ď
rád tě zasejc vidím tu;-) |
07.12.2015 - 19:52
Ludvík Brejer: Kaputo :)
|
07.12.2015 - 19:51
zenge: to detektor: Ď a čest;-)
|
07.12.2015 - 19:46
detektor: velmi se mi líbí Tvůj STyl vlaSTenectví...(dal jsem to raději dvakrát, aby se to ujalo..:-)
|
07.12.2015 - 17:33
krizekkk: ;-) ček je ček...
|
07.12.2015 - 17:09
řeka: Třetí světovou? ček je nepoučitelný.... Poklona tvému dílku, básníku
ST*. |
07.12.2015 - 16:20
Květka Š.: ST...:-)
|


