zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.11.2015 - 11:06
|
30.11.2015 - 11:03
Mario de Janeiro: myší mám plný byt
i hejno kurzorů milionjeden bit a všechny v pozoru když z právních názorů tak často chodím blít... ST! |
30.11.2015 - 10:57
|
30.11.2015 - 10:51
Mario de Janeiro: ...je to prdel! ST!
|
30.11.2015 - 10:46
|
29.11.2015 - 22:22
Květka Š.: ST...
|
29.11.2015 - 20:44
detektor: ST
|
29.11.2015 - 20:07
krizekkk: Druž ba!
|
29.11.2015 - 19:53
krizekkk: Velikán. Ch. B. Jak praví pan Spock v jednom filmu... ;-)
|
29.11.2015 - 19:40
Lilith: malované ST
|
29.11.2015 - 18:31
|
29.11.2015 - 16:02
Kajuta: ST jako malouvané
|
29.11.2015 - 16:01
Ringo: Doufejme v dětičky tak jako vánočník,
palce si tu a tam podržme raději, i když jen někteří chodí už na nočník, mohou být později zmíněnou nadějí. |
29.11.2015 - 13:40
Kapka: ST
|
29.11.2015 - 12:11
labuť: ST
|
29.11.2015 - 12:04
sailorr: Klid a mír, to by byl dárek ;(
a.j. |
29.11.2015 - 11:24
divoženka1: voní tu člověčina ST
|
29.11.2015 - 11:14
vavaoko: Mám jen ST
|
28.11.2015 - 17:49
TetaKazi: :-))) mujtybóže... ST*
|
28.11.2015 - 12:34
sailorr: Maxim Kravčuk říkával, že když ti u nohou leží mýdlo a duhu máš za zády, nech ho ležet.
a.j. |


