zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.12.2015 - 15:45
zvířenka: Je to rebel:-))
|
13.12.2015 - 12:54
Květka Š.: eSTé...i já ti dávám...
|
13.12.2015 - 10:45
Lilith: ST
|
13.12.2015 - 10:40
detektor: Nádhera..ST
|
13.12.2015 - 02:34
madison: eSTéééé
|
12.12.2015 - 23:26
Kajuta: tiché ST...
|
12.12.2015 - 23:21
Kapka: zenge:
Však já jsem to chápala, proto ST poslala, jen pocity své jsem napsala, básníku můj milý... |
12.12.2015 - 22:53
|
12.12.2015 - 21:51
vavaoko: Mám jen ST
|
12.12.2015 - 20:50
zenge: to Kapka: Napsané není můj názor
ale zrcadlo slyšeného a viděného, co v hlavě namixuji A to je úděl pisálků;-) Ď |
12.12.2015 - 20:36
Kapka: U nás už byli, my tam též
že bylo hezky, není lež Etiopie, v srdci ožije Pár afrických přátel máme na ně v dobrém vzpomínáme... Hřejivou zvlášť mám vzpomínku na jednu skvělou maminku má krásnou vnučku "z čoklády" s jejím tátou žijou tady námi všemi milovaní takže já těm "černejm" STraním |
12.12.2015 - 19:00
Ringo: Pár oslavných trylků
i Božence Jirků a soudruhu Zelenkovi, ať se pravdu všichni doví nad dopisy diváků stáli všichni v haptáku. |
11.12.2015 - 15:25
Mario de Janeiro: Povídal včera rudý Ruda
když neválčí se je to nuda přidal se Venca dnes už modrý že prej sou války děsně dobrý Stál jsem jak debil mezi něma kšeftujou oba se zbraněma...ST! |
11.12.2015 - 15:17
Mario de Janeiro: chci míti více pod hlavou
a rakev pěkně hořlavou pak duše se svou váhou muší vznese se lehce do ovzduší...ST! |
11.12.2015 - 15:08
|
10.12.2015 - 01:22
Špáďa: Černý humor z vesela
bystrost tvá tu zasela. |
09.12.2015 - 21:44
Lilith: Tě prsk...
ST |
09.12.2015 - 18:19
Psavec: ST.
|
09.12.2015 - 18:19
Psavec: Pochutnal jsem si, ST.
|
08.12.2015 - 17:14
krizekkk: Děd měl recht ST ;)
|


