zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.12.2015 - 18:32
Lilith: Četla jsem to při této hudbě a spolu silné to velice je...
https://www.youtube.com/watch?v=qGvNA1iW7ns ST* |
19.12.2015 - 18:20
Tara: No tak to se mi vážně líbí....ST, takové drama, to je moje!
|
19.12.2015 - 17:41
Kajuta: dreams...ST
|
19.12.2015 - 17:22
Kapka: Kdo ví, do čeho bysme se vrátili...
ST |
19.12.2015 - 17:16
krizekkk: O smrti toho vím asi tolik, co o životě. Prd. ST ;-)
|
19.12.2015 - 17:03
Lilith: Paráda...
ST |
19.12.2015 - 14:28
Květka Š.: tvé sbírky jsou za 1*...ST
|
19.12.2015 - 12:02
libour: :-) ST
|
19.12.2015 - 01:29
Špáďa: I Tobě pěkné, barde!
(A také Tvojí garde ;-) |
19.12.2015 - 00:18
|
18.12.2015 - 22:44
Ringo: Já jsem ze sna křičel,
bičoval mne Nietzsche! Nebudu se opakovat, již dříve jsem naznačoval, že ke tvým dílkům nechovám nepřekonatelný odpor. :-) |
18.12.2015 - 20:57
Ludvík Brejer: I Tobě :)
|
18.12.2015 - 20:53
detektor: Mňam.....ST
|
18.12.2015 - 20:37
Bastet: Že míváš sny černosivé?
Barevné že byly dříve? Že děs se šíří tvojí tepnou? Proč? Vždyť i sny barvoslepnou Nakonec pak tma je skryje Smrti sen - ten bezbarvý je... |
18.12.2015 - 19:54
krizekkk: Vrzly dveře, skřípl pant, objevil se Immík Kant. ;-)
|
18.12.2015 - 17:14
|
18.12.2015 - 16:45
vavaoko: Dokud sníme, jsme živí.
Mám jen ST |
18.12.2015 - 12:51
Mario de Janeiro: pomalu v dobro víru ztrácím
však naději svou neutrácím v tržnici plné hrůzných vizí v děravém dobru přesto mizí...ST!!! |
17.12.2015 - 22:25
Tara: Veterán? ST
|
17.12.2015 - 22:05
donne: také přeji hezké vánoce...
ST |


