zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
19.12.2015 - 18:32
Lilith: Četla jsem to při této hudbě a spolu silné to velice je...
https://www.youtube.com/watch?v=qGvNA1iW7ns
ST*
19.12.2015 - 18:20
Tara: No tak to se mi vážně líbí....ST, takové drama, to je moje!
19.12.2015 - 17:41
Kajuta: dreams...ST
19.12.2015 - 17:22
Kapka: Kdo ví, do čeho bysme se vrátili...
ST
19.12.2015 - 17:16
krizekkk: O smrti toho vím asi tolik, co o životě. Prd. ST ;-)
19.12.2015 - 17:03
Lilith: Paráda...
ST
19.12.2015 - 14:28
Květka Š.: tvé sbírky jsou za 1*...ST
19.12.2015 - 12:02
libour: :-) ST
19.12.2015 - 01:29
Špáďa: I Tobě pěkné, barde!
(A také Tvojí garde ;-)
19.12.2015 - 00:18
Lota: .
Immík Kantů
no, jinak už mu neřeknu
:-)))
.
18.12.2015 - 22:44
Ringo: Já jsem ze sna křičel,
bičoval mne Nietzsche!

Nebudu se opakovat, již dříve jsem naznačoval, že ke tvým dílkům nechovám nepřekonatelný odpor. :-)
18.12.2015 - 20:57
Ludvík Brejer: I Tobě :)
18.12.2015 - 20:53
detektor: Mňam.....ST
18.12.2015 - 20:37
Bastet: Že míváš sny černosivé?
Barevné že byly dříve?
Že děs se šíří tvojí tepnou?
Proč?
Vždyť i sny barvoslepnou
Nakonec pak tma je skryje
Smrti sen - ten bezbarvý je...
18.12.2015 - 19:54
krizekkk: Vrzly dveře, skřípl pant, objevil se Immík Kant. ;-)
18.12.2015 - 17:14
Kapka: všeliké sny ve dne v noci
humor je nám ku pomoci
ST
18.12.2015 - 16:45
vavaoko: Dokud sníme, jsme živí.
Mám jen ST
18.12.2015 - 12:51
Mario de Janeiro: pomalu v dobro víru ztrácím
však naději svou neutrácím
v tržnici plné hrůzných vizí
v děravém dobru přesto mizí...ST!!!
17.12.2015 - 22:25
Tara: Veterán? ST
17.12.2015 - 22:05
donne: také přeji hezké vánoce...
ST
1 ... 380|381|382|383|384|385|386|387|388 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku