zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.12.2015 - 20:55
zenge: děkuji všem!!
|
17.12.2015 - 20:19
Kajuta: hezké svátky...
ST |
17.12.2015 - 20:17
Květka Š.: ST...+vV...
|
17.12.2015 - 16:37
krizekkk: I Tobě.
|
17.12.2015 - 12:20
Lilith: I tobě... ST
|
17.12.2015 - 11:09
vavaoko: Mám jen ST a přání pěkných svátků.
|
17.12.2015 - 10:45
enigman: až jsem z toho zvláčněl...
|
17.12.2015 - 09:27
matousekKkrejca: moc pěkný ST
|
16.12.2015 - 21:39
detektor: Nádhera, hezké Vánoce a mnoho zdraví a pohody ke skládání Tvých neotřelých básní...:-)ST
|
16.12.2015 - 20:34
divoženka1: Je kouzelná ST a moc pěkné vánoce
|
16.12.2015 - 19:24
Ringo: Promiň, přidám přání plané –
ať je nemáš podělané! ;-) |
16.12.2015 - 19:15
Amelie M.: to má atmosféru! moc pěkný! :-) ST
|
16.12.2015 - 18:50
Kapka: Líbí, ST
A taky hezké vánoce! |
16.12.2015 - 18:39
Tara: Na to, jak časté je to téma, myslím, žes je uchopil originálně...ST
|
16.12.2015 - 10:51
Špáďa: Je těžké napsat satirickou nebo angažovanou báseň či jiný literární útvar tak, aby průměrně inteligentní čtenář jednoznačně pochopil, kde má autor hranici, za níž si stojí, a kde s nadsázkou používá či popisuje slyšené či viděné, ale není to jeho světonázorová pozice...
|
15.12.2015 - 20:38
J.F.Julián: za ST
|
15.12.2015 - 10:53
obaleč jabloňový: ST.
|
14.12.2015 - 21:35
libour: eSTé za dílo hezké :-).......
|
14.12.2015 - 19:38
Mario de Janeiro: Na televizní vysílání už si dávno nestěžuji
protože ty hloupý kecy ještě déle nesleduji...ST! |
14.12.2015 - 17:25
krizekkk: Já rád tvý guláše... ;-)
|


