zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.12.2015 - 23:09
Dota Slunská: Jednou se mi zdálo o svatbě a vzbudila jsem se s přiblblým úsměvem na rtu. Pak mi to došlo. To bude prů... :)
Píšeš bezvadně. |
21.12.2015 - 07:20
obaleč jabloňový: ST.
|
20.12.2015 - 18:20
Lilith: Pic tě a ST :-)
|
20.12.2015 - 17:05
ziriant: Ve dvou a víc :D Zdalipak ten počet někdo zkoušel optimalizovat :-)
|
20.12.2015 - 16:56
Ringo: Já to slovo verbálně ani písemně nepoužívám, ale připojit se k Psavci mohu.
|
20.12.2015 - 16:54
krizekkk: Tě pic! ;-)
|
20.12.2015 - 15:44
Květka Š.: fajné...ST...
|
20.12.2015 - 15:40
detektor: Jéééééé.....ST...:-)))
|
20.12.2015 - 15:40
Květka Š.: ST...
|
20.12.2015 - 13:23
Psavec: Super, ST.
|
20.12.2015 - 13:17
Psavec: A to je dobře, ST.
|
20.12.2015 - 12:49
Psavec: Mé sny lechtivé, jedinou jsou neřestí, ST.
|
20.12.2015 - 12:44
vavaoko: Mladistvé myšlenky a stará záda.
Vzpomínky, touhy a vysoký cíl. Jistě si vzpomene na tyto chvíle. Ta plachá dívenka. Jestlis tam byl. ST |
20.12.2015 - 12:22
Kapka: Skvělé! ST
|
20.12.2015 - 12:17
Tara: ST Zenge, tedy rozjel jsi se, a slovník o dvě /minimálně/ generace mladší!!!
|
19.12.2015 - 23:53
TetaKazi: Hezké vánoce i tobě - a díky za (opět) fajn počtení :-)
|
19.12.2015 - 23:40
Lota: .
teď jsem u Tebe dočetla o vánočním čarování Ladou naladěna a najednou bum bum bum smrti mé inu co zbývá jsem podřízena zadobře . ;) |
19.12.2015 - 23:33
Lota: .
a stejně mě Tvoje veršování zaneslo z dnešní doby do Ladova malování to pro to kouzlo vánočního čarování . Hezké vánoce i Tobě přeji ! |
19.12.2015 - 19:53
Ringo: Já k tomu dodám jen poměrně stroze:
Se smrtí postávám na válečné noze. |
19.12.2015 - 19:34
detektor: ST, barde....:-)
|


