zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
21.12.2015 - 23:09
Dota Slunská: Jednou se mi zdálo o svatbě a vzbudila jsem se s přiblblým úsměvem na rtu. Pak mi to došlo. To bude prů... :)
Píšeš bezvadně.
21.12.2015 - 07:20
20.12.2015 - 18:20
Lilith: Pic tě a ST :-)
20.12.2015 - 17:05
ziriant: Ve dvou a víc :D Zdalipak ten počet někdo zkoušel optimalizovat :-)
20.12.2015 - 16:56
Ringo: Já to slovo verbálně ani písemně nepoužívám, ale připojit se k Psavci mohu.
20.12.2015 - 16:54
krizekkk: Tě pic! ;-)
20.12.2015 - 15:44
Květka Š.: fajné...ST...
20.12.2015 - 15:40
detektor: Jéééééé.....ST...:-)))
20.12.2015 - 15:40
20.12.2015 - 13:23
Psavec: Super, ST.
20.12.2015 - 13:17
Psavec: A to je dobře, ST.
20.12.2015 - 12:49
Psavec: Mé sny lechtivé, jedinou jsou neřestí, ST.
20.12.2015 - 12:44
vavaoko: Mladistvé myšlenky a stará záda.
Vzpomínky, touhy a vysoký cíl.
Jistě si vzpomene na tyto chvíle.
Ta plachá dívenka. Jestlis tam byl.
ST
20.12.2015 - 12:22
Kapka: Skvělé! ST
20.12.2015 - 12:17
Tara: ST Zenge, tedy rozjel jsi se, a slovník o dvě /minimálně/ generace mladší!!!
19.12.2015 - 23:53
TetaKazi: Hezké vánoce i tobě - a díky za (opět) fajn počtení :-)
19.12.2015 - 23:40
Lota: .
teď jsem u Tebe dočetla
o vánočním čarování
Ladou naladěna
a najednou bum
bum bum
smrti mé
inu co zbývá
jsem podřízena
zadobře
.
;)
19.12.2015 - 23:33
Lota: .
a stejně mě Tvoje veršování
zaneslo z dnešní doby
do Ladova malování
to pro to kouzlo
vánočního čarování
.
Hezké vánoce i Tobě přeji !
19.12.2015 - 19:53
Ringo: Já k tomu dodám jen poměrně stroze:
Se smrtí postávám na válečné noze.
19.12.2015 - 19:34
detektor: ST, barde....:-)
1 ... 379|380|381|382|383|384|385|386|387 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku