zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
25.12.2015 - 12:56
Ringo: Jsem vzdálen od Vltavy, Labe,
u řeky Isar mám teď štaci,
že Ringo na tvé přání dlabe?
úplně naopak – s díky vrací! :-)
25.12.2015 - 12:18
Květka Š.: :-)...♥...♥...♥...
25.12.2015 - 11:40
zenge: ď - do Ostravy?
Hezké svátky!
;.)
25.12.2015 - 11:26
sailorr: Pozdrav s radostí přijímám a opětuji ( od soutoku čtyř řek ).
25.12.2015 - 09:47
vavaoko: Zdraví a štěstí Tobě i všem okolo.
A ST
24.12.2015 - 19:39
obaleč jabloňový: Raděj bych to první:-) Tobě přeji to stejné.
24.12.2015 - 17:12
24.12.2015 - 16:08
Ringo: Danke, gleichfalls.
24.12.2015 - 15:17
Tara: Přeji to samé a ještě lepší!
24.12.2015 - 14:40
la loba: Tobě taky!!!díky
24.12.2015 - 14:07
radek oslov: nápodobně
24.12.2015 - 13:23
libour: taktéž :-)
24.12.2015 - 13:18
drsnosrstej kokršpaněl: Tobě též, barde :)
24.12.2015 - 13:14
Hazentla: dtto :)
24.12.2015 - 12:05
gabkin: První dilko, co od tebe zvládnu přeložit do několika jazyků.
A vrcholná ukázka minimalismu.
Děkuji za zveřejnění.
23.12.2015 - 15:47
René Vulkán: zažil jsem si fůru děsu
když jsem klouzal po útesu
23.12.2015 - 10:45
Mario de Janeiro: zdá se mi že ve snu zesnu
a při tom se nenudím
vydehnu a sotva hlesnu
už se ze snu nevzbudím...ST!
23.12.2015 - 10:41
Mario de Janeiro: u břehu po žehu
na loučce heboučce
dnes ráno ustláno mám
už nemusím balit
rozptýlen zalit
konečně nebudu sám...ST!
23.12.2015 - 10:36
Mario de Janeiro: krásné je žít
a při tom snít
lepší než mít
chorobu atypickou
zákeřně venerickou...ST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21.12.2015 - 23:11
Dota Slunská: sny jedny neřestný...
I mě pobavil onen hypokoristikon. :)
1 ... 378|379|380|381|382|383|384|385|386 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku