zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.12.2015 - 12:56
Ringo: Jsem vzdálen od Vltavy, Labe,
u řeky Isar mám teď štaci, že Ringo na tvé přání dlabe? úplně naopak – s díky vrací! :-) |
25.12.2015 - 12:18
Květka Š.: :-)...♥...♥...♥...
|
25.12.2015 - 11:40
|
25.12.2015 - 11:26
sailorr: Pozdrav s radostí přijímám a opětuji ( od soutoku čtyř řek ).
|
25.12.2015 - 09:47
vavaoko: Zdraví a štěstí Tobě i všem okolo.
A ST |
24.12.2015 - 19:39
obaleč jabloňový: Raděj bych to první:-) Tobě přeji to stejné.
|
24.12.2015 - 17:12
krizekkk: .
|
24.12.2015 - 16:08
Ringo: Danke, gleichfalls.
|
24.12.2015 - 15:17
Tara: Přeji to samé a ještě lepší!
|
24.12.2015 - 14:40
la loba: Tobě taky!!!díky
|
24.12.2015 - 14:07
radek oslov: nápodobně
|
24.12.2015 - 13:23
libour: taktéž :-)
|
24.12.2015 - 13:18
drsnosrstej kokršpaněl: Tobě též, barde :)
|
24.12.2015 - 13:14
Hazentla: dtto :)
|
24.12.2015 - 12:05
gabkin: První dilko, co od tebe zvládnu přeložit do několika jazyků.
A vrcholná ukázka minimalismu. Děkuji za zveřejnění. |
23.12.2015 - 15:47
René Vulkán: zažil jsem si fůru děsu
když jsem klouzal po útesu |
23.12.2015 - 10:45
Mario de Janeiro: zdá se mi že ve snu zesnu
a při tom se nenudím vydehnu a sotva hlesnu už se ze snu nevzbudím...ST! |
23.12.2015 - 10:41
Mario de Janeiro: u břehu po žehu
na loučce heboučce dnes ráno ustláno mám už nemusím balit rozptýlen zalit konečně nebudu sám...ST! |
23.12.2015 - 10:36
Mario de Janeiro: krásné je žít
a při tom snít lepší než mít chorobu atypickou zákeřně venerickou...ST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
21.12.2015 - 23:11
Dota Slunská: sny jedny neřestný...
I mě pobavil onen hypokoristikon. :) |


