zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
23.01.2016 - 19:12
Psavec: Líbí se mi, ST.
23.01.2016 - 19:00
Psavec: Skvělá, ST.
23.01.2016 - 11:56
Květka Š.: **ST**
23.01.2016 - 10:23
detektor: :-)ST
23.01.2016 - 09:21
vavaoko: Také bych šlapal.
ST
23.01.2016 - 08:15
gabkin: detektor: taky problém, co ? již jsem na ten samý problém u zengeho narazil. ono můžeš napsat tisíce slov... a pokaždé jinak, ale po nějaké době se stejně začneš opakovat, zjistíš, že v jednoduchosti je krása, napíšeš mu, aby to vydal knižně, že to jsou perly... on tě starej slušňák poděkuje a dál to sem sype.
A dopadneš jak já. Čteš si ho, broukáš si dobrý, při opakovaném čtení to přehodnotíš na kurvadobrý...a pokyvuješ si hlavou s jediným přáním..... zenge,,,,, toho mít v knihovně pro blbý dny!
23.01.2016 - 08:07
gabkin: Špáďa: klid.... to každý chápe... ten obdiv je opravdu zasloužený.... taky u zengeho míchám neslazený čaj a piji již dopité kafe
23.01.2016 - 01:34
Špáďa: Bože, admine, prosím tě, vymaž ty tři dubléry! Jen jsem trochu dýl podržel myš na "odeslat".
23.01.2016 - 01:32
Špáďa: Člověk je nepoučitelný z cizích chyb, jsou mu cizí jako všecko cizí. A LIDSTVO se skládá ... bohužel jenom z člověků.
23.01.2016 - 01:26
Špáďa: Mráz — hojič smutků.
Zármutek utek...
Vskutku.
23.01.2016 - 01:06
Špáďa: Hospoda bez zpěvu, bez kouře —
to je jak láska bez bouře.
23.01.2016 - 00:54
Špáďa: Morbidně krásně
jest u tvé básně.
22.01.2016 - 21:56
Lota: .
napsal jsi to vskutku
přenádherně
miluju ten kraj tam
.
22.01.2016 - 20:01
Tara: Nu, paráda jako pokaždé, k tomu krajina srdce mého, co víc si s pátečním večerem přát? ST
22.01.2016 - 19:57
Lilith: Dvě hodiny jsem ťapkala jak kosmonaut sněhem po loukách v mrazu a ta hlava jak se pročistila... nádhera... ;-)
Krásně mrazivě jsi to napsal :-)
ST
22.01.2016 - 17:55
Ringo: Jestli je spíš neodpaluje jako rakety přinejmenším středního doletu...
22.01.2016 - 17:54
libour: íbíl....TS
22.01.2016 - 17:48
krizekkk: mráz pálí lži vod huby...
jenže nespálí docela...
22.01.2016 - 17:42
krizekkk: Bavíš se... i mě...
22.01.2016 - 16:10
la loba: Přípíjím tequilou Tvému umu!
1 ... 366|367|368|369|370|371|372|373|374 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku