zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.01.2016 - 19:24
Ringo: Tvoje dílko neponechává skulinu pro čtenářovu myšlenku, že vlastně stojí za prd. Ale nevím, jestli zrovna můj komentář bude mít dostatečnou váhu... ;-)
|
15.01.2016 - 17:51
obaleč jabloňový: ST.
|
15.01.2016 - 17:31
Lota: (*_*)
jako vždycky ***** |
15.01.2016 - 17:25
J.F.Julián: St
|
15.01.2016 - 11:03
Kapka: Z nepohody do hospody, fajn...
V STříbrném harmoniky hlasu vinou se vzpomínky dávného času... |
15.01.2016 - 10:52
TetaKazi: No - a na STarý kolena si budu muset koupit i klobouk, abych měla co smeknout... :-/
|
14.01.2016 - 19:51
zenge: díky všem
jste můj šém;-) |
14.01.2016 - 17:21
krizekkk: No, je mi to trošku povědomý... ;-)
|
14.01.2016 - 11:44
Květka Š.: ST...
|
14.01.2016 - 10:49
Lota: .
co říct jednomu co je tu na Olympu modra, jak bůh poetů ??? hlubokou poklonu protože mně, nenapadá už vůbec nic . |
14.01.2016 - 10:43
vavaoko: Jsi vážně moc dobrej.
ST |
14.01.2016 - 10:20
Vladik: Není co dodat k předchozím komentářům..... ST
|
14.01.2016 - 09:30
Lilith: No tedýýý... fajn :-)
ST |
14.01.2016 - 07:26
řeka: slovo, pivko, pokec, harmonika, člověku se svobodněji dýchá...
ST* |
14.01.2016 - 04:32
Kajuta: paráda!
ST |
14.01.2016 - 01:04
Houda: :-))
|
14.01.2016 - 01:03
Houda: Nádherné...ST
|
14.01.2016 - 01:01
Houda: :-)) jako vždy Zenge
|
14.01.2016 - 00:15
Ringo: Mnoha Čechům ve stínu píp
je hned tak nějak líp... |
13.01.2016 - 23:36
detektor: ST s poklonou...
|


