zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.01.2016 - 21:37
René Vulkán: zábavné
|
30.01.2016 - 20:34
Lota: :-) :-) :-) :-) :-)
|
30.01.2016 - 17:16
Kajuta: ST ;-)
|
30.01.2016 - 16:55
|
30.01.2016 - 16:53
vavaoko: Nejlíp je tam bez lidí. Tobě ST
|
30.01.2016 - 16:26
Ringo: Kapka: Tara: Tohle dílko na lyžaře
líbilo se Kapce, Taře, přijdou další čtenáři.. dnes jsi obzvlášť zazářil! |
30.01.2016 - 12:56
Kapka: Bezva vyjádřeno :-) ST
|
30.01.2016 - 12:18
Tara: No není co dodat, PARÁDA... ST
|
30.01.2016 - 11:43
detektor: nejak mi to blbne...:-)
|
30.01.2016 - 11:43
detektor: ST
|
28.01.2016 - 09:07
obaleč jabloňový: ST :-)
|
27.01.2016 - 22:31
detektor: ST
|
27.01.2016 - 11:33
Květka Š.: ST...dobrý..
|
27.01.2016 - 10:26
Lilith: Je mi nějak teskně, ale počtení u tebe je skvělý... :-)
ST |
27.01.2016 - 09:24
vavaoko: Já mám zase jen ST.
|
27.01.2016 - 09:23
Vladik: 1434 je agitka?
Ostatní ... ST |
27.01.2016 - 08:50
divoženka1: To je supr:-)ST
|
26.01.2016 - 23:56
libour: eSTéééé
|
26.01.2016 - 23:20
Ringo: Tvoje Křeslo bych na elektrický ještě neviděl... ;-)
|
26.01.2016 - 23:05
Tara: S těmi zástupy kreténů jsi uhodil hřebík na hlavu..ST
|


