zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
19.01.2016 - 18:06
19.01.2016 - 17:04
krizekkk: www. Honolulululan com.
Tak tam chybí tečka, nedá se to dohledat. ;-)
19.01.2016 - 15:10
Psavec: Fajnové počteníčko, ST.
19.01.2016 - 12:11
Lola Black: Samej sex
A samej sex
ST :)
19.01.2016 - 09:36
vavaoko: Zahřáls mě v té kose. Díky.
A ST
19.01.2016 - 09:15
René Vulkán: jen asociace

dělal jménem republiky
cukrblíky

až jej funkce opraví
bude dělat popravy
19.01.2016 - 09:11
René Vulkán: fakt dost dobrý

už na začátku chyt sem slinu na pivo
19.01.2016 - 09:09
René Vulkán: těšila se dronice
na mláďátka velice

pročpak nevrátil se dron
zašlápl jej slon
19.01.2016 - 07:38
mutil: Jak už zde bylo psáno, je to divočina, která mne ale doSTala.
19.01.2016 - 00:13
libour: s chutí jsem se zasmál.....skvěloST no.1*
18.01.2016 - 23:25
Lota: .
seš velkej SvěToběžník
.
:-)))
18.01.2016 - 23:23
Kapka: :-) pobavilo, ST
18.01.2016 - 23:02
Tara: Pěkná divočinka...ST
18.01.2016 - 22:53
Kajuta: Aloha, che che. :)
ST
17.01.2016 - 23:26
sailorr: Ve jménu půlměsíce, kříže nebo kýho výra
na kopec mrtvol
se vždycky špatně zírá

A taky to otupuje
blbne
a rozum v dlaních svírá strach


Zle se žije ovcím na jatkách

( ze sbírky Maxima Kravčuka " K čemu svetry, když je hlad" )
17.01.2016 - 20:28
krizekkk: Všechno už tu jednou bylo a stane se to zase...
17.01.2016 - 20:19
krizekkk: Jak se moc myslí, zapomíná se cítit. krizekkk
17.01.2016 - 20:18
řeka: připojím se s dovolením k Lotě
báseň ST.
17.01.2016 - 16:58
Lota: .
vždycky je v tom nějaké jméno
za které se slabost schová
.
17.01.2016 - 06:56
Vladik: Jak je tam Mohamed
Charli by to vytisk hned
... ST
1 ... 368|369|370|371|372|373|374|375|376 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku