zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.01.2016 - 18:06
Květka Š.: ST...
|
19.01.2016 - 17:04
krizekkk: www. Honolulululan com.
Tak tam chybí tečka, nedá se to dohledat. ;-) |
19.01.2016 - 15:10
Psavec: Fajnové počteníčko, ST.
|
19.01.2016 - 12:11
|
19.01.2016 - 09:36
vavaoko: Zahřáls mě v té kose. Díky.
A ST |
19.01.2016 - 09:15
|
19.01.2016 - 09:11
|
19.01.2016 - 09:09
|
19.01.2016 - 07:38
mutil: Jak už zde bylo psáno, je to divočina, která mne ale doSTala.
|
19.01.2016 - 00:13
libour: s chutí jsem se zasmál.....skvěloST no.1*
|
18.01.2016 - 23:25
|
18.01.2016 - 23:23
Kapka: :-) pobavilo, ST
|
18.01.2016 - 23:02
Tara: Pěkná divočinka...ST
|
18.01.2016 - 22:53
Kajuta: Aloha, che che. :)
ST |
17.01.2016 - 23:26
sailorr: Ve jménu půlměsíce, kříže nebo kýho výra
na kopec mrtvol se vždycky špatně zírá A taky to otupuje blbne a rozum v dlaních svírá strach Zle se žije ovcím na jatkách ( ze sbírky Maxima Kravčuka " K čemu svetry, když je hlad" ) |
17.01.2016 - 20:28
krizekkk: Všechno už tu jednou bylo a stane se to zase...
|
17.01.2016 - 20:19
krizekkk: Jak se moc myslí, zapomíná se cítit. krizekkk
|
17.01.2016 - 20:18
řeka: připojím se s dovolením k Lotě
báseň ST. |
17.01.2016 - 16:58
|
17.01.2016 - 06:56
|


