zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.02.2016 - 22:34
Kajuta: ST .)
|
03.02.2016 - 22:25
vavaoko: I krátká láska stojí za to.
ST |
03.02.2016 - 21:25
libour: souhlas ST
|
03.02.2016 - 19:56
krizekkk: Chtěl bych umět ctít rytmus jako Ty. ST
|
03.02.2016 - 19:03
Tara: Moc pěkné a s citátem souhlas! ST
|
03.02.2016 - 18:56
Ringo: Slanost je OK, však lásce přinesl by zkázu
nadměrný výskyt ušního mazu. :-) |
03.02.2016 - 18:44
Lilith: Za bublinku lásky ST ;-)
|
02.02.2016 - 19:05
krizekkk: Laco byl frajer. :-)
|
02.02.2016 - 18:49
krizekkk: Jen ať je svět barevnej... ;-)
|
02.02.2016 - 18:27
krizekkk: Johoho... :-) ST!
|
02.02.2016 - 11:28
Lota: .
my tu čtenáři co jdeme k Tobě si počíst jak bychom Tvou náladu četli někdy žertovnou někdy s ironií někdy nostalgickou a někdy tak křehkou až se srdce zachvějí . a určitě jsem na něco zapomněla ;) a vůbec, jsi Stéčkový |
02.02.2016 - 10:41
Květka Š.: ST...dobrýýýý
|
02.02.2016 - 10:11
vavaoko: Skvěle. ST
|
02.02.2016 - 03:42
madison: nádherajakovždy!!...eSTééé
|
02.02.2016 - 01:03
Špáďa: Celou jsme ji prochechtali
odshora až dolů! Povolily břišní svaly... Válíme se proto spolu, jako bychom byli malí, pod nohama stolu. |
01.02.2016 - 21:33
valerie: jo, jo taky jsem znala ty hory z dřívějška, je to nějaký jiný teď, ale s běžkama se od toho dá utéct...ST
|
01.02.2016 - 21:31
Lilith: ST*
|
01.02.2016 - 20:26
libour: skvoSTná......1
|
01.02.2016 - 20:04
divoženka1: Prostřední je taky dobrá:-)))ST***
|
01.02.2016 - 19:55
Ringo: Já jsem asi pro první, ať žije vyváženost. :-)
|


